Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem rögtön avassuk is szenté 404-et. Szerintem csak a buta ember lesz ideges a beszólogatásoktól, így neten keresztül meg amúgy is kit érdekel, hogy mit mond a másik? Ez a baj veletek hogy a teljesen természetes dolgokra rá fogjátok, hogy az egy csoda és csak az UFO-k adhatták neki ezt a képességet.


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:07

Egyértelmű bizonyíték hogy nem tudsz te semmit,így neten keresztül mindenki tud világrengető szuper titkos dolgokat, de amikor már arra kerülne a sor hogy el mondják őket akkor mindig találnak valami ki fogást. Vagy azt mondják hogy ti ezt nem érthetitek meg vagy azt hogy ez olyan szuper titkos, hogy ezt még így anonimon se lehet elmondani. Csak kíváncsi voltam rá hogy te is ilyen vagy e, és tökéletesen bebizonyítottad hogy igen.

2011. júl. 19. 14:37
 42/79 anonim ***** válasza:
ohh,hát igen minden úgy van ahogyan te mondod.semmiről nem tudok,igazán semmiről...
2011. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
66% midnen mesélhetsz amiről úgy gondolod hogy fontos. :)
2011. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
Már azért tényleg jó lenne, ha senki nem szórakozásból csinálna ufo-s videokat, meg képeket, és tenné fel a netre. Vagy, ha igazak, akkor meg jönnek az ellendrukkerek. Bár, nem hiszem, hogy egy ufo-s hír is igaz lenne....
2011. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20

Megadtam a lehetőséget, hogy elmond amit tudsz. De te a helyett hogy elmondtad volna csak valami gyenge kifogást találtál ki hogy miért nem mondod el. Innentől kezdve nincs miről beszélnünk.

2011. júl. 19. 17:52
 46/79 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig a válaszokat de szerinted(szerintetek) a lézertechnika, az inegrált áramkörök, az üvegszálas optikát alkalmazó hálózatok, a gyorsítottrészecske-sugarakat alkalmazó berendezések, vagy a golyóálló mellényekben használt anyag, a kevlár honnan származnak?
2011. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
Esetleg innen a Földről? Esetleg kifejlesztették az emberek? Vagy szerinted ezt mind csak az UFO-k adhatták nekünk?
2011. júl. 19. 20:24
 48/79 anonim ***** válasza:

hallottál már a roswelli balesetről?

szerinted minek köszönhető ez a hirtelen fejlődés?

2011. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Láttam róla dokumentum filmet, de engem nem győzött meg. Rengeteg volt benne az ellentmondás. De ti tényleg nem tudjátok elképzelni hogy nem mindent az UFO-k adtak az embereknek? Hanem van amit mi fejlesztettünk ki vagy épp építettünk?
2011. júl. 19. 21:24
 50/79 anonim ***** válasza:

lehet hogy téged nem győzött meg mert film.

én könyvet olvastam a balesetről amit egy hadügyminisztériumnál dolgozó ember írt.

2011. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!