Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:

ÉS MINT EMLÍTETTEM! NEM ÁLLOK KAPCSOLATBAN SEMMILYEN FÖLDÖNKÍVÜLI DOLOGGAL,HÁL' ISTENEK!

Politikai dologgal állok kapcsolatban,ami 100% emberi.Tudom,mert mint említettem közeli családtagom benne van a dologban és nekem mint kislánynak,el merte mondani,mert a dolog nyomasztó. És én onnan tudom,tisztán,sőt némelyikhez élőben szerencsém is volt.Még egyszer megemlítem,hogy ők nem földönkívüliek,hanem EMBEREK.Erről a szervezetről

egyre több minden kerül ki,és jut el a NÉPhez. És egyre többen látják,tapasztalják az ő cselekedeteiket. És vannak még mindig hitetlenkedők,akik nem képesek,nem akarják észrevenni őket. Én ezek után,minden ilyen titkos dologhoz ugyanúgy viszonyulok: Létezik,kevesen tudnak róla,ha azok elmondják,lehülyézik őket,és félrevonultan fognak élni,több okból is. Ha valaki hisz benne vagy egy estélyt ad arra,hogy higgyen benne,akkor mondjatok véleményt erről!

2011. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
Magyarországról benne lehet lenni bármiféle nagy dologban is?:D:D
2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
Nem is hiszed mennyire.
2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
De írd már le nekünk azokat a titkokat, mert kíváncsiak vagyunk rá.
2011. júl. 18. 13:39
 35/79 Dzsigier válasza:
Köszönöm hogy végre van valaki normális!Én 15 éves vok és tényleg nagyon nagy hülyeségek vannak itt!Én sem mondom hogy minden hülyeség, de van ami már szánalmas!404-et nem ismerem nem is mondok róla semmit!De majd utánanézek mert kíváncsi vagyok!
2011. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:

Mért ilyen agresszív az emberi faj? 404 még a légynek se ártott akkor mi a baj? Jó lehet hogy hazudik de nem biztos lehet hogy nem. Honnan tudjátok hogy nem vitték el az idegenek és ha mégis? A bíróság se ítél el senkit amíg nincs rá bizonyíték akkor ti mi jogon ítélkeztek? Nem veszitek észre hogy akár hogy bántjátok őt ő akkor is szeret titeket? Nem látjátok hogy nem fog rajta a gyűlölködés? Egyszer olvastam hogy valaki durván beszólt 404nek és tudjátok mit válaszolt rá? Azt hogy szeretlek! Erre a támadó olyan ideges lett hogy még durvábban beszólt neki. De 404 megint mondta neki h én akkor is szeretlek. Erre a támadó elmondta az összes trágár szót amit ismer és 404 azt mondta szívesen segít neki megoldani a problémáit és levezetni a feszültségét. A támadó tiszta ideg lett és már írni se tudott, elírta a betűket, azt mondta h ilyen emberrel még életébe nem találkozott akit nem lehet felidegesíteni és azt mondta h 404 még arra se jó h egy jót veszekedjen vele és feladta.

Amúgy meg 404 már többször is mondta h nem hisz a reptoidokba se az invázióba de még a plejádokba se. Ő egy teljesen más fajjal tartja a kapcsolatot és azon belül is csak pár lénnyel nem az egész kolóniával.

2011. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:

66% te egy igazán kedves ember vagy.és 404 -et mint embert tisztelem,hiszen jószívű, jó szándékú.egy kincs.


nem mondom el azt amit tudok.nektek nem! én ígéretet tettem a bácsimnak ,hogyha az igazat mondom,legyen köd előttem,mögöttem.nektek,meg úgyse mondok semmit.képtelenek vagytok hinni. és ha elmondanám azzal csupán elkeseríteném az életeteket.ti nem vagytok alkalmasak arra,hogy bármit is tudjatok.nektek semmit sem kell tudnotok,hinnetek is felesleges.ilyen emberek vagytok.

2011. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
Kösz te is kedves vagy. Most unatkozok úgy h írok valamit. Én 404 el ugyan nem találkoztam de elég jól összehaverkodtam vele mert szoktunk levelezni. Egy lelki kapcsolat van köztünk. Nagyon intelligens és okos dolgokat ír nekem pl. felhívja a figyelmem mire vigyázzak h mivel mérgezik az embert és mibe találhatók ezek a lassan ölő és butító hatású mérgek. Azt mondta h az ember agyának teljesítménye szánt szándékkal le van csökkentve és elmondta hogy hogyan teszik ezt. Mióta hallgatok rá azóta sokkal jobban érzem magam olyan mintha kiegyensúlyozottabb lennék és lehet h most hülyén fog hangzani de mióta nem mérgezem magam azóta gyorsabb a gondolkodásom és nem vagyok olyan feledékeny mint azelőtt. És ezt 404nek köszönhetem mert ő adja a tanácsokat amiket én napi szinten betartok. Kövér is vagyok. Be tartom 404 diéta receptjét és azóta rohamosan pusztulnak a zsírsejtjeim. Szóval 404 tényleg egy kincs ha az ember közelebbről megismeri.
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
66% írnál nekem?én is szeretnék akikről tudok,azok is ...lehet hogy ugyanarról van szó? leírnád kérlek,amiről előbb beszéltél csak bővebben?nagyon érdekel.:)
2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
Mit? A diétareceptet vagy a mérgeket?
2011. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!