Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Na igen 404 vagy jól hazudik és közbe itt röhög rajtatok, vagy amit sokkal valószínűbbnek tartok hogy már bele őrült a hülyeségeibe és már saját maga is elhiszi őket. Egy kis utána nézéssel bárki ki tudna találni olyan történeteket, hogy akár még igaznak is tűnhetnének, 404 történetei viszont inkább Mónika showba illenek.
2011. júl. 17. 13:04
 12/79 anonim ***** válasza:
Én onnan tudom hogy nem hazudik 404 de inkább nem írom le ezt. Nem írhatom le h mért mert megígértem neki. Azt mondta akkor mindenki zaklatná őt ha elmondom. De a lényeg h én hiszek neki és kedvelem 404 et. Ha ez téged zavar, ha neked ez ennyire fáj, akkor sajnálom. Menj bújj a NASA szoknyája alá higgy el neki mindent amit mond. A NASA nem hazudik, a NASA egy szent és a becsülettől híres. Nem érdekel minket mibe hiszel a te dolgod. De ha mi hiszünk 404nek azt tartsd tiszteletbe mert mi se ócsmároljuk az agy mosott embereket. Mindenkinek joga van abba és annak hinni akinek akar! Ezért még nem kell ócsmárolni se 404et se azokat akik kedvelik őt.
2011. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:

az emberek 90% arra van"gyártva" hogy: tanuljon, dolgozzon,majd megdögöljön vagy a háborúba vagy 60 évesen egy kórházba ágyba.


10% felettük áll:

az egyik része arra törekszik ,hogy önös érdekekből,hatalomra jusson.Csalnak,eszeskednek, gyilkolnak,fenyegetőznek,zsarolnak,manipulálnak.


a másik része is a nép felett áll: Sorsuk,hogy megtudják az igazat és annak szenteljék az életet,hogy megpróbálják terjeszteni azt a 90%-nak.És ti pont őket bántjátok.Gratulálok.

2011. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer leírom, mert látom, hogy nem fogtátok fel...


"Bölcsesség az, ha mindig tudatában vagyunk annak, mennyire tévesek lehetnek nézeteink, és mennyire bizonytalanok mindazok a dolgok, amelyekre a leginkább számítunk."


"Bízz azokban, akik az igazságot keresik, és kételkedj azokban, akik már megtalálták."


"Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű."


"Aki semmit sem tud, kénytelen mindent elhinni."


"Ha ötven millióan hisznek is valami ostobaságban, attól az még ostobaság."


Ezeket minden embernek el kéne olvasnia.

2011. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 kriszesz91 ***** válasza:
A NASA illetve a Kormány(ok) titkolnak valamit.. valamit, amit mindenkinek joga lenne tudni. Most kinevetettek, hogy őrültség.. nem nem az. Rengetek bizonyíték, (igen bizonyíték) van arról, hogy a Holdon van vmi, ami nem emberi.... És hogy nem egy űrhajós látott már valódi UFO-t. A Holdraszállásnál, illetve a Holdon is láttak ufokat ahogy a távolban kőröznek, és figyelik az űrhajósokat Maga Baz Oldrin is beszámolt erről, de nem szabadott elmondaniuk senkinek. Rengeteg retusált fotó van a holdról, olyan tárgyakról, (épületekől) amelyeket nem akarják hogy lássuk, illetve a holdról készült képek csak kis részét hozták nyilvánosságra, a többi amin a lényeg van, mind titkosított. Hosszú lenne leírnom, derengeteg dolog van, ami alátámasztja hogy A NASA és az amerikai kormány TUD Fejlett, idegen civilizációk létezéséről, de ezt nekünk embereknek nem mondják el.Azért mentünk a holdra hogy köveket gyüjtsünk... szerintem ez nevetséges.. köveket? XD tudták hogy van valami a holdon, valami nagy, ami nem emberi, és nem természetes. A holdon, űrhajósok által készített fotók legtöbbje is retusált... Bizonyíték van rá.. Nézzétek meg a HOld Kelte című filmet.. Érdekes, még ha néhol sántít is!
2011. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
Előző: veled már nem akarok vitatkozni... Máshova is be Ctrl+v-zted ezt a szöveget, és ott ki is fejtettem a véleményemet, de ide csak ezt írom: Ha lenne a Holdon egy civilizáció, akkor szerinted azt nem látnám a távcsövemmel???
2011. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
16:45 úristen ez nagyon izgalmas amúgy nekem van 1 hobbi űrtávcsövem. És szoktam látni ilyen apró váltakozó fényeket a holdon. Azokat a lámpákat ki kapcsolja fel meg le?
2011. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:45

nyugodtan fejtsd csak ki nekünk, kíváncsi vagyok rá, hogy tudják eltitkolni őket? Mi mért nem látjuk őket?

Azt pedig soha sem mondtam hogy a NASA nem titkol el semmit. Mondjuk azt elég érdekesnek tartom hogy te a filmekből nyered az információkat, a Transformers 3-at pedig szerintem ne nézd meg.

2011. júl. 17. 18:13
 19/79 anonim ***** válasza:

de ha annyira hülyének néznek minket a hitetlenkedők,akkor mit keresnek itt?????



"Bölcsesség az, ha mindig tudatában vagyunk annak, mennyire tévesek lehetnek nézeteink, és mennyire bizonytalanok mindazok a dolgok, amelyekre a leginkább számítunk."

Pontosan!Te tisztában vagy azzal,hogy mennyire tévesek a nézeteid?Tudatosult benned,hogy itt a Földön bármi megtörténhet?Hogy vannak nálunk fejlettebb élőlények és bármikor betoppanhatnak?És mennyire bizonytalan mindannyiunk élete az neked tiszta?Hogy békés élet helyet lehet,hogy szörnyű háború lesz?Éhség?Járvány? És nem szólnak nekünk,hogy megelőzzék,áh nem.Soha nem is szóltak!Aki meg szólni akart megölték!Ennyi!


"Bízz azokban, akik az igazságot keresik, és kételkedj azokban, akik már megtalálták."

Tehát te megtaláltad az igazságot: UFO-k nem léteznek,a nép mindenről tud,404 egy hülye. stb...


"Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű."

Hiszed,hogy nincsenek titkok,hogy nincs semmi "ismeretlen" a népnek. Tudni nem tudsz semmit(mert nem tudod cáfolni a létezését),kételkedni MI kételkedünk,mert nem hiszünk vakon a politikusoknak és a kutatóbázisoknak.


"Aki semmit sem tud, kénytelen mindent elhinni."

Nem tudsz semmit,ezért kénytelen vagy minden elhinni ,amit a NASA,NATO és egyéb nagy kutya mond.


"Ha ötven millióan hisznek is valami ostobaságban, attól az még ostobaság."

A többséget manipulálják,és ezt engedik.TÉGED is.


Ezeket minden embernek el kéne olvasnia.

(Neked pedig magadra fordítva értelmezni!!)

2011. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:

Előző: te tényleg ennyire hülye vagy? Én ezt magamra is értettem... Nem jelentem ki, hogy 404 egy hülye, amég nem biztos, hogy az. Nem mondom, hogy nincsen Földön kívüli élet, mert elég valószínű, hogy van, de nem ilyen emberszerű, ugyanúgy beszélő lények, mint az emberek. Szerinted engem befolyásol a NASA? Ha állítanak valamit, akkor annak utánanézek, és amég nem bizonyítják azt, addig kételkedek benne. Engem tudtál szidni, hogy a NASA agyatlan zombija vagyok, de te arra nem gondolsz, hogy te meg az állítólagos "ufó szakértők" zombija lehetsz.

Persze, hogy a NASA titkol dolgokat, de nem mindent, és nem olyan dolgokat, mint, hogy ismernek idegen fajokat, meg már Marsra is szálltak. DE NEM BIZTOS! Ez a személyes véleményem, és ha te túl szkeptikusnak tartasz engem, akkor gondolj bele abba, hogy te túlságosan hiszékeny vagy. Csak az a különbség kettőnk között, hogy én bevallom, hogy hibázhatok, de te nem, és csak kiforgatod a szavaimat.

2011. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!