Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
Nagy átverések vannak itt nagyon nagy átverések és a legszörnyűbb h az agy mosott emberek naívan elhiszik a meséket. Csak azt nem értem mért kell mindent elhinni amit a TV meg a NASA meg tököm tudja miniszter mond. Mint ha valami becsületes szentek lennének a miniszterek vagy nem is tudom. Pedig hazudnak, lopnak, csalnak. Mégis mindenki vakon bízik bennük de mért??
2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
Kérdező 404 éjjel szentté lett avatva! Mától sir 404!
2011. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:

A szenté avatásnak mi köze van a sir titulushoz? Majd ha II Erzsébet lovaggá üti akkor lesz sir.

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:26

Te beszélsz mesékről? Amikor ilyen soha nem halott lények inváziójáról beszéltek? Na látod ez mese, inkább hiszek a NASA-nak mint hogy olyan agy mosott legyek mint ti. Amúgy leírnád hogy pontosan miben is hazudik a NASA?

2011. júl. 20. 09:27
 54/79 anonim ***** válasza:
404 et a Földönkívüliek Szövetsége avatta fel. Ez sokkal magasabb rend mint ha Erzsébet királynő avatta volna fel!! Hol jön Erzsébet királynő az univerzumi földönkívüliek hatáskörébe. Sehol.
2011. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:
De ha szenté lett avatva akkor miért Sir 404 lett?
2011. júl. 20. 11:39
 56/79 anonim ***** válasza:
404 egyáltalán nem sir hanem nevet a hülyeségeteken.
2011. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
Az biztos, de jó lenne ha vissza térnénk az eredeti kérdésre. Még várom a válaszokat.
2011. júl. 20. 13:54
 58/79 anonim ***** válasza:
Kérdező a te hülyeségeden is nevet 404 :D
2011. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok nevetséges mint ti. Ezzel a tegnapi "bulival" egyértelmű választ adtatok a kérdésemre, ti sem gondoljátok komolyan amit írtok. Ti is csak szórakozni jártok ide.
2011. júl. 20. 16:52
 60/79 anonim ***** válasza:

"inkább hiszek a NASA-nak mint hogy olyan agy mosott legyek mint ti"


pedig a NASA pont a te agyadat mossa ki.

azon nem gondolkoztál el hogy miért nem tudsz jól ráközelíteni pl. a holdra? (még mielőtt elkezdenél hisztizni hogy mert sz@r a távcsövem, a NASA képeire gondoltam)

2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!