Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
 51/109 anonim ***** válasza:
30%

Elolvastam, és azt szűrtem le hogy aki ezt komolyan gondolja, az 10-12 éves lehet, vagy messzire kerülte a fizika órákat, a könyvespolca megáll a "2012 Dimenzióugrás" "Az 51-es körzet", és az "Atlantisz titkai" című alkotásoknál.

Ilyen, és ehhez hasonló írást kb 2 óra alatt kitalálok neked, egy tetszőlegesen kitalált idegen fajról, te gyökkettő!

2011. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
negyed óra alatt legalább 50 oldalt? Gratulálok!
2011. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
22%

Hidd el az első 2-3 oldal bőven elég volt hogy meggyőződjek a valóságtartalmáról.

"2013 elején a rendszer, amihez a mi napunk is tartozik része lesz a Fény városának.. ..a testünk kisebb sűrűségű lesz.."

Jéééézusom...

2011. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
Hát te tudod....
2011. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
"Hol vannak a bizonyítékok?" -erre elég csak Jézust idéznem:Emberek,nektek csodák kellenek,hogy higgyetek! Egyébként hidd el,vannak bizonyítékok,sőt volt tisztek,pilóták,űrhajósok állítják,hogy találkoztak már földönkívüliekkel!Ez sem elég?
2011. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:

"Emberek,nektek csodák kellenek,hogy higgyetek!"


Nem kellenek csodák, de látom nektek elég egy blogbejegyzés is.

2011. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
De teljesen mindegy,ki milyen választ ad neked,ha végül valóban kiderül,bejelentik a létezésüket,hogy már több évtizede az emberekkel együtt dolgoznak,akkor TE AZ ELSŐK KÖZÖTT FOGSZ CSÁPOLNI,HOGY MERT TE BIZONY MEGMONDTAD! Ez emberi tulajdonság!Hiába is tagadnád!
2011. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
Egyiptom,Maya,és még több civilizáció feljegyzése nem blog bejegyzés!!!!!
2011. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
Digo neked milyen bizonyíték kell?Bármit is mutatnánk,arra az lenne a válaszod,hogy trükk,Photoshop stb.Mert ugyebár az ember fél,és semmit nem hisz el!Nektek talán az sem lenne bizonyíték,ha előtted leszállna egy űrhajó,még akkor is váltig állítanád,hogy filmtrükk!
2011. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 .Anonymus. ***** válasza:
Sajnálom, de én még mindig nem tudom megérteni, hogy miért fáj az nektek, hogy valaki hisz 404-nek meg a többieknek....
2011. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!