Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
 61/109 A kérdező kommentje:
De b@zdmeg. Nemérted? a gyakorikérdéseknek annyi a hitelessége mint egy zsák krumplinak. De nem gond, majd holnap beregelek, és elkezdtem terjeszteni a természet feletti témába, hogy én a pokol nagykövete vagyok. 666 lesz a nevem, majd keressetek..
2011. aug. 25. 16:30
 62/109 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy könyv csak át lett írva blogba, hogy mindenki ingyen hozzáférhessen.
2011. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
Akkor mi a f@aszt keresel itt kedves kérdező?
2011. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:
Te ki vagy? Új vagy?
2011. aug. 25. 16:32
 65/109 A kérdező kommentje:

Mi a f@szt?


neked a könyvtárba kellene menned, és bújni a nyelvtankönyveket. Olvasd át párszor, még amit írtam..

2011. aug. 25. 16:33
 66/109 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt, ti tettétek ilyenné, hogy mindenhol krixkraxokról kell olvasnia azt embernek.
2011. aug. 25. 16:35
 67/109 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezt sose tudtam megérteni, hogy mindenki szidja ezt a rohadt oldalt 404-el együtt, de azért minden agymosott kis tizenakárhányéves hülye itt lóg és mondják a nagy világmegváltó bölcsességeiket. Amikor fingjuk sincs az egész világról hiszen még apuci és anyuci törli a popsijukat.


Ez komolyan olyan, mint Győzike show senki se nézi, de mindenki tudni akar róla mindent!

2011. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 A kérdező kommentje:
Igen, már átmegyünk sértegetésre. Ezt vártam, őszintén...
2011. aug. 25. 16:38
 69/109 anonim ***** válasza:
16%

Van a Maja naptár, és szépen erre a vázra kitalálta valami zseni ezt a Plejádos agymenést. Ha ez egy könyv, akkor célt is ért vele gondolom, és most Hawaii-on szörfözik a bevételéből.


Ha pedig egyszer csak bejelentenék hogy :"Mi már évtizedek óta együtt dolgozunk velük." akkor a bejelentéstől számított pár órán belül egy zárkában találnák magukat az emberiség félrevezetése miatt. Ha előbb nem találják meg egy távcsöves puskával.


De ez a bejelentés nincs sehol, 2012, meg 2013 év eleje meg közeleg. Ti mit fogtok mondani, hogyha nem történik lóf@sz se? "Juuujj elhalasztották a dolgot, mert közbeszolt a csillagközi tanács."

Na, akkor majd gondolkodjatok el, nézzetek a tükörbe, és röhögjétek ki magatokat helyettem is!

2011. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 A kérdező kommentje:

A görög mitológia az M45 szabad szemmel is látható csillagait hét nővérnek, Atlasz és Pléioné lányainak tartotta, ők voltak a Hyádok féltestvérei. A hét nővért Orión, a Vadász üldözte az égbolton, de Zeusz galambokká változtatta őket, hogy megmenekülhessenek. A nővérek: Celaeno, Electra, Taygeta, Maia, Asterope, Merope, Alcyone, Atlas és Pleione. Ők a halmaz legfényesebb csillagai.


Hát akkor ezek szerint a plejádok, nem nagy szemű intelligens földönkívüliek, hanem mitológiai csillagok..

2011. aug. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!