Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező te komolyan vagy olyan buta, hogy elhiszed, hogy tényleg nem találtak semmi bizonyítékot? Azt Neked soha a büdös életbe nem fogják megmutatni, mert ez nem érdekük.
2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok buta, de ezek szerint te vagy az, mert nem értelmezted megfelelően a kérdést. Nem az UFO-król való bizonyítékról beszélek. Hanem az itt létrejött intelligens fajokról.
2011. aug. 25. 14:33
 33/109 A kérdező kommentje:
És én nem a kormánytól várok választ.:) Hanem azoktól, akik ezekről beszélnek nap mint nap.
2011. aug. 25. 14:34
 34/109 Crixos ***** válasza:
Kérdező, vedd le a szemellenzőt és akkor mindent tisztán fogsz látni, nem csak annak kell hinni amit a tévében látsz és hallasz
2011. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 A kérdező kommentje:
Nem, én nem mondtam hogy elhiszem azt. de ez már azért túlzás.
2011. aug. 25. 14:42
 36/109 anonim ***** válasza:
Miért a magyarok nem találkozhatnak a földönkívüliekkel vagy mi a szösz. Amúgy én egyedül 404-nek hiszek.
2011. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 A kérdező kommentje:

De találkozhatnak, nem ezt írtam.


De azért telepatikusan beszélni, meg minden f@szom...

2011. aug. 25. 14:48
 38/109 anonim ***** válasza:

Egyrészt ilyen nincsen, hogy telepatikus kontakta. Elmondom, hog ilyen sületlenséh, hogy otthon telepatikusan utazzon valaki az univerzumban és kommunikáljon trillió, de akár pár fényévre levő idegenekkel nincsen !! Az egy beteg aki ilyet állít.


Elmondom, hogy a C.I.A és az Orosz titkos szolgálat sokat költött ebbe bele. Nagyon sok pénzt és jó minőségben és mire jutottak ? Semmire sem, arra hogy leállították a 80-as évek végén arra hivatkozva hogy megbízhatatlan !


Tudod hogy milyen szinten használták a tepelátiát ha igaz egyáltalán ?


Médiumok, nem olyan mint 404, hanem komoly emberek, akiknek az agyát speciális elektromágneses mezőkkel tartották transzban, azt a feladatot kapták, hogy térképezzék fel az ellenséges területeket éa a holdat. Olyan szinten kaptak infókat hogy néha bevillant egy ott lévő tárgy és talán rakéta is és akkor tudták hogy van telepítve atomfegyver, erről részletesen beszélt a Nulladik Típusú Találkozások. De mivel ez megbízhatatlan volt mert a tárgyak homályos képek formájában jöttek elő és csak időnként, hogy nem lehetett belőle levonni következtetéseket, így gyakorlatilag nem volt eredő eredmény, tehát leálltak. Nem volt soha olyan erőteljes kölcsönhatás hogy mert kommunikál egy másik lénnyel. Ez elmebaj szint ami itt van.


Semmilyen igazság nincsen abban amit leír, csak időnként elcsepegtet olyan dolgokat ami evidenciának hat az ufókutatóknak, hogy elméjükkel mozgatnak tárgyakat, pedig ez is marhaság, csak nem tudod a fizikai alapját. Pl Cooperfield is képes rá, csak nem az elméjével hanem modern technikával, mint az ufók ha igaz. stb.


Rossz hírem van, a Vízöntő korszak már lejárt, az ezosok szerint bár én nem értek ehhez az ezos maszlagban, hanem a szilárd ismeretekben !


Rossz hírem van, mert neked és a 404 híveknek mosták ki az agyát a sok bulvárlap és ufóhírek olvasásakor, amikor már a lampionokat is ufóknak nézik. A hoolywood az más, ott a nyereség a lényeg és direkt van olyan marketingje a filmnek ami vonza a nézőt ez nem agymosás veletek ellentétben.


404, nem akarom bántani, mert szegénynek van baja elég. De magányosság és elmebaj közepette élő drogos emberről van szó, akinek a képzelgéseit itt komolyan veszik és elüldözik vele a normális embereket sajnos, ez az ezo színvonala, nem lennék rá büszke.


Tegnap este azt mondta, 404 hogy az Ufók miatt magányos, majd szomorúan elment edzeni, legalább a hormonszintje meg legyen. Kb ez lesz az emberből, ha fanatikussá válik, de sajnos ő már az antiszociálissággal is küzd, mert sajnos egyetlen normális itteni emberrel nem volt képes beszélgetni, nemhogy idegenekkel.

2011. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
Figyelj a világon több tízezer ember áll telepatikus kapcsolatban földönkívüliekkel. Rengeteg tanítást átadtak már nekünk. Arról, hogy te erről nem tudsz az a te bajod. Nézz utána és rájössz, hogy miért van ez így.
2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 A kérdező kommentje:

Hát igen:)



Feltennék egy kérdést azoknak akik várják az inváziót.


Mi van ha mégsem lesz? És ti pár ember szórakozása miatt, egy egész életet csesztetek el. Nem is egész életet, hanem az egyetlen életet.

Amikor a korházban fekszel öreg korodra, és netán valaki megkérdezi hogy mi volt a legszebb emléked az életből, mit válaszolsz majd? Hogy a gyakorikérdéseken leírták hogy invázió lesz, és arra készültél. Köszönöm, nekem ebből nem kell!

2011. aug. 25. 14:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!