Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 A kérdező kommentje:

Figyelj a világon több tízezer ember áll telepatikus kapcsolatban földönkívüliekkel. Rengeteg tanítást átadtak már nekünk. Arról, hogy te erről nem tudsz az a te bajod. Nézz utána és rájössz, hogy miért van ez így.



Tanítást? Kérlek mondj példát, hogy ne nézzenek hülyének.Puszta szavakkal akarsz meggyőzni normális embereket?

2011. aug. 25. 14:59
 42/109 anonim ***** válasza:
30%

14:54

Aha.. Meg több százezer skrizoféniában szenvedő ember is van, akik HANGOKAT HALLANAK a fejükben, és azt hiszik a földönkívüliek üzenete. Ezt előadják nagy meggyőződéssel, ti meg az elmeroggyantak szavait isszátok!

2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 Crixos ***** válasza:
akkor éld az életed, hogy minél jobb legyen
2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 A kérdező kommentje:
Igen, ez a normális. Ez az élet rendje, nem az hogy holmi idegeneg szavára, reptoidokat hajkurásszak:)
2011. aug. 25. 15:01
 45/109 Crixos ***** válasza:
reptoidokat nem kell keresned
2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 A kérdező kommentje:
Nem, mert azok csak egyesek fejében vannak jelen.
2011. aug. 25. 15:05
 47/109 anonim válasza:
én nem hiszem hogy az itt elhangzot dolgok pl 404 satbbi létezik mert nem..nem itt ezen az oldalon jelenne meg..meg érted...de azt hogy elhinni ami a világban folyik mármint aszerint élni hogy igaz az amit a média nekünk tálal és hogy senki nem hazudik, hogy mi annyit tudunk mint minden ember a földön...na ez a butaság!mert szerintem nagyon sok dolgot tudunak a "fők" csak nekünk nem mondják el!
2011. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szükségem arra, hogy bizonygassak másnak. Főleg amiről tudom, hogy igaz. Az meg aztán végképp nem érdekel, hogy néhány kiskamasz, aki nyári szünetben egy kis COD-ozás meg matiné közben hülyének néz-e vagy nem. :)


Egyébként az internet mire való? Használd az agyacskád és írd be a googl-ba: földönkívüli telepatikus kapcsolat, szíriusziak tanításai, plejádi üzenetek stb. Ha állandóan arra vársz, hogy majd az öledbe hullik a megmagyarázhatatlan bizonyíték akkor el kell, hogy keserítselek. Ahhoz neked is kutatnod kell..


De jól van legyen, hogy egy kicsit se kelljen megerőltetned magad itt van egy: [link]


De aki valamiben nem akar hinni azt nagyon nehéz meggyőzni is.

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:

15:18


Ez a blog nem semmi! Aki elolvassa az gondolom már érti is miért kell áttenni a humor kategóriába!

2011. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
Jogod van azt hinni, amit akarsz. :) De az első 2-3 mondatból még nem lehet belőle sokmindent leszűrni. Ahhoz az egészet el kell olvasni.
2011. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!