Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 Démiennek szolics ***** válasza:
Lehet, hogy kérni kéne valami moderátort, hogy hozzanak létre egy új csoportot a humor részben, valami "404 és társai" vagy "Reptoidok" néven. És akkor itt törölve lennének az ezzel kapcsolatos kérdések.
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
0%
nyugodjatok meg,,, úgyis nemsokára a hitetlenek is meglássák hogy sokkal többről van itt szó mint..... föld furcsa mozgása, földrengések, hangok,, közeledő azonosítatlan égítestek,hajók....
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van a kérdezőnek, létre kéne hozni a humor-nál egy "agymenés" kategóriát és oda tenni a zárt osztályról származó dolgokat!
2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező:elég ha visszatekintesz a múltba,és akkor el tudod olvasni a letűnt civilizációk írásait,ahol repülő emberekről és égi városokról írnak!Továbbá,kissé értelmetlen hogy minden ország vezet UFO aktákat,olyan "élőlényekről",amik szerinted nem létezhetnek,léteznek!Kissé érdekes,ugye?Hogy akkor szerinted a semmiről vezetnek aktákat!


Továbbá: "mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak. "--tudod,nem fogják az orrodra,orrunkra kötni,hogy mit találtak,találnak!Sok minden van eltitkolva az emberek elől,és ez elég sajnálatos!


Ha valóban 14 vagy ,akkor hagyd a "felnőtt" témákat,és menj Playstation-ozni,vagy bicajozni! :)

2011. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
kérdező, szerintem de félsz..... de nyugalom nem fognak megenni a reptoidok... inkább nagy valószinűséggel természeti katasztrófától kellene tartanod+ a közeledő hajóktól, akik okozni fogják mindezt, már készülőben van több éve, ÜDV: Xircos
2011. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 A kérdező kommentje:

nyugodjatok meg,,, úgyis nemsokára a hitetlenek is meglássák hogy sokkal többről van itt szó mint..... föld furcsa mozgása, földrengések, hangok,, közeledő azonosítatlan égítestek,hajók....


Igen, erről beszéltem. Ezek csak üres szavak. Nem látom az összefüggést a hangok, földrengések, meg az állítólagos "azonosítatlan égítestek,hajók...." között. És ezzel nem vagyok így szerintem.


Persze, ha elmagyarázod, akkor ok. de így nem.

2011. aug. 25. 13:48
 17/109 anonim ***** válasza:
22%

13:38

Addig ok, hogy vannak UFO akták, meg azonosítatlan repülő tárgyakról felvételek, amik persze lehetnek sokminden, de!

Aki itt osztja az észt Reptoid invázióról, meg kiválasztott emberekről, meg 2012-ről az mind elmeorvosi eset!

És ez tény!

2011. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:

ÁÁ végre egy normális kérdés :D

Itt teli vannak UFO hívő idiótákkal meg unatkozó UFO professzorokkal. (én máshol unatkozok :D) Akik még ha tehetik szájbaszexuálnak, ha ilyeneket írunk, pl. kitaláció, mekkora tuskó vagy, takarodj az idegenekhez habpartyra.

Szóval nem kéne ilyen kategória és a legtöbb ember boldog lesz. :)

2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező:elég ha visszatekintesz a múltba,és akkor el tudod olvasni a letűnt civilizációk írásait,ahol repülő emberekről és égi városokról írnak!Továbbá,kissé értelmetlen hogy minden ország vezet UFO aktákat,olyan "élőlényekről",amik szerinted nem létezhetnek,léteznek!Kissé érdekes,ugye?Hogy akkor szerinted a semmiről vezetnek aktákat!


Továbbá: "mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak. "--tudod,nem fogják az orrodra,orrunkra kötni,hogy mit találtak,találnak!Sok minden van eltitkolva az emberek elől,és ez elég sajnálatos!


Ha valóban 14 vagy ,akkor hagyd a "felnőtt" témákat,és menj Playstation-ozni,vagy bicajozni! :)"


Nem hiszem hogy az UFO észlelések korhoz vannak kötve.


Az tény és való, hogy vannak olyan dolgok, amiket titkolnak az emberek elől. Ezt nem cáfolom, ez számomra tény.

De itt jön az a dolog, amiről a kérdésben beszéltem.


Az szinte lehetetlen, hogy a ne jött volna nyilvánosságra, ha efféle értelmes fajok léteznek.

És ha feletesszük hogy mégis, akkor miért pont a magyarok, és a gyakorikérdések.hu, regisztráltjai tudnak erről. Nekem ez úgy jön le, hogy egy ember megtréfál mindenkit, és páran csatlakoztak, akiknek vannak "egyedi tulajdonságaik":)


pl. Ez a 404 csak éjjel ír.

Szenthelyi Árpád, meg ír 4 szót, bármi magyarázat/indok nélkül.

Szükari, elég közlékeny típus..

2011. aug. 25. 13:56
 20/109 anonim ***** válasza:
1 millió kiválasztott ember van, akinek rejtekhelyet építettek (talán az usában) és ne aggódj, nem hiszem hogy sok magyar ember neve rajta van a listán
2011. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!