Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:

nem kérhetem hogy higgy nekem, de én inkább hiszek egy veterán k+f-nek mint holmi diatornak.

na béke :D

2011. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
majd ha felnősz megérted.
2011. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
Rendben kérdező!Cáfold meg!De ne holmi szedett-vedett cikkekkel!Bizonyítékot!
2011. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 A kérdező kommentje:
Ok, meg is fogom, ha hazaérek:)
2011. aug. 27. 13:29
 105/109 A kérdező kommentje:

A kevlárról:

(a link angol, mert magyaron nem találtam használhatót)


[link]


Ebben nem említenek, semmilyen UFO technológiát.

2011. aug. 27. 15:35
 106/109 anonim ***** válasza:
ha jobban megnézed egyikben sem írnak idegen technológáról.
2011. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
De ez nem cáfolat!Mint ahogyan te is írtad,ez csak szedett-vedett emberek cikkei,írásai!Ugye milyen könnyű beleesni a saját csapdádba?Amit te tényként felhozol,hogy bizonyítékokat akarsz,erre te olyan cáfolattal próbálkozol,amit bizonyítéknak nem fogadnál el!
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 A kérdező kommentje:

:)


Akkor most mondok egy dolgot cáfold meg.


tegnap hőálló cuccban jártam a napon.


Cáfold meg.

2011. aug. 28. 10:51
 109/109 anonim ***** válasza:
Nem lehet megcáfolni!Hiszen ezt magyarázom!Sem azt,hogy léteznek,sem azt hogy nem!De látom nem érted!Itt mindenki csak szidja az olyan embereket akik hisznek,stb,holott nem tudják megcáfolni!És ugyan ez vonatkozik visszafelé is!Ezért van az,hogy pld, az UFO-k ugyan úgy léteznek,mint nem!
2011. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!