Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
 71/109 .Anonymus. ***** válasza:
Kérdező, szerinted ha semmit sem hiszel el az egyenlő az intelligenciával?!
2011. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 Crixos ***** válasza:
nektek milyen bizonyíték kell?? olyan hogy előtettek álljon egy plejád?? lemerem fogadni hogy ti hitetlenek még abban hisztek hogy a hold egy sajt...
2011. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha 2012-2013-ban tényleg világvége lesz, akkor minek szervezzük a későőbi olimpliákat? Meg miért nem utalja át mindenki a vagyonát nekem? Úgyse lesz már rá szükségük.
2011. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 Crixos ***** válasza:
Nem világ vége lesz.....
2011. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek, hogy itt akárki is mondta volna, hogy világvége lesz...
2011. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor invázió.

A lényegen nem változtat.

2011. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 .Anonymus. ***** válasza:
Milyen invázió?
2011. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
Ezt is bebuktad. :)
2011. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
A reptiod invázió, vagy elmarad az is?
2011. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 Crixos ***** válasza:
nagyon sok minden meg fog változni, de ne úgy képzelje el senki hogy egyik nap felkel és akkor minden megváltozik.. mert ez egy folyamat és rég elkezdődőt
2011. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!