Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
egyetértek teljesen :D én 13 vagyok, de én is így látom =)
2011. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:

egyetértek.

a sok hülye meg jön röhögni...

de ha kell bizonyíték tudok linkelni

2011. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 A kérdező kommentje:

Linkelni? :DD


Nehogy neten akarj már:)


Ha nem rakták volna tele minden fake vidivel, akkor azt mondom, ok. de ennyi erővel, a YouTube-ról is linkelhetnél:)

2011. aug. 26. 10:32
 94/109 anonim ***** válasza:
akk ne linkeljek? fogdunk hogy nem hamis? :D
2011. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:

Linkelj! Fogadjunk! :)

kíváncsi vagyok

2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
Digo, te nem látod a fától még az erdőt sem! Ettől kezdve szerintem nincs miről beszélni. Ha egy ilyen nyilvánvaló tényt is letagadsz akkor további szép álmokat!
2011. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


de tudom hogy lesz néhány olyan aki elkezd pampogni :)

Ezeket egy volt katona könyvéből szereztem aki harcolt Szicíliában, és ott volt Fort Rileyi katonai támaszponton amikor megérkezett egy konvoj. Este az ő raja őrködött

amikor az egyik katonája odahívta a raktárhoz és azt mondta: -Ezt látnia kell.

Aztán az 50-60-as években újra összehozta a sors ezekkel a cuccokkal, amikor már irodai munkát végzett.


Ne szóljatok be. Béke.

2011. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 A kérdező kommentje:

Ezekben mi a földönkívüli? ha az lenne, akkor nem használnánk ezeket nap mint nap:)


Ez puszta fizika, nem idegen civilizációk tudománya.

2011. aug. 26. 15:15
 99/109 anonim ***** válasza:
olvastad amit írtam?
2011. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 A kérdező kommentje:

Igen. De ez semmit nem biztosít. Nem azt mondtam hogy nekem semmi nem elég, de ezekre a dolgokra lehet szkeptikus választ is! adni.


Igaz, én sem vagyok szkeptikus, de nem hiszek el mindent, ami ezekkel kapcsolatos.

2011. aug. 26. 20:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!