Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
 81/109 .Anonymus. ***** válasza:
Kicsit bővebben?Szeretném tudni hogy halok meg!XD
2011. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 Crixos ***** válasza:
azt nem tudom hogy hogyan fogsz meghalni
2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!

Talán 404, Szükari, Szenthelyi Árpád, djd, diator hazudik, de nem tudhatjuk biztosra! Az ezoterika egy nagyon különleges dolog: Vagy hiszed vagy nem? És az idegenek létezése száomra egyértelmű. A világmindenség emebri ésszel felfoghatatlanul nagy és még tágul is. El tudod képzelni, hogy csak a Földön van élet?

Hogy a 2012 körüli eseményeket is szóba hozzam.

Néhány dolog biztos:

A Föld ásványkincseit folyamatossan kiaknázzuk és a nem túl távoli jövőben EL FOG FOGYNI A KŐOLAJUNK? A FÖLDGÁZUNK, ÉS TALÁN A VIZÜNK IS!!! Ezáltal az emebriség száma csökkeni fog. A természeti katasztrófák is egyre gyakrabban jelentkeznek és pusztítják a bolygónkat!!! Folyamatosan új vírusok és baktériumok teszik tönkre az emberek szervezetét!!!EZEK TÉNYEK!!! És talán vannak olyan feltételezések is melyek igazak!! Nem tudhatjuk, de egy dolog biztos: Siralmas jövő elé nézük!


12/L

2011. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 A kérdező kommentje:
Mégis milyen folyamat?:)
2011. aug. 25. 17:11
 85/109 A kérdező kommentje:

Kedves Kérdező!!

Talán 404, Szükari, Szenthelyi Árpád, djd, diator hazudik, de nem tudhatjuk biztosra! Az ezoterika egy nagyon különleges dolog: Vagy hiszed vagy nem? És az idegenek létezése száomra egyértelmű. A világmindenség emebri ésszel felfoghatatlanul nagy és még tágul is. El tudod képzelni, hogy csak a Földön van élet?

Hogy a 2012 körüli eseményeket is szóba hozzam.

Néhány dolog biztos:

A Föld ásványkincseit folyamatossan kiaknázzuk és a nem túl távoli jövőben EL FOG FOGYNI A KŐOLAJUNK? A FÖLDGÁZUNK, ÉS TALÁN A VIZÜNK IS!!! Ezáltal az emebriség száma csökkeni fog. A természeti katasztrófák is egyre gyakrabban jelentkeznek és pusztítják a bolygónkat!!! Folyamatosan új vírusok és baktériumok teszik tönkre az emberek szervezetét!!!EZEK TÉNYEK!!! És talán vannak olyan feltételezések is melyek igazak!! Nem tudhatjuk, de egy dolog biztos: Siralmas jövő elé nézük!


12/L


Igen, ez tény és való. Én ebben hiszek, amit itt leírtál. Nem mondom hogy a világ szép és jó, mert nem az, de nem is fogok töprengeni rajta, mert még rosszabb lesz.


Meg lehet engem győzni, de érvekkel, és nem holmi ember írásaival:)

2011. aug. 25. 17:14
 86/109 .Anonymus. ***** válasza:
Tudod kérdező, van olyan amikor nincs több bizonyíték az írásnál.(ezt most nem 2012-re értem)
2011. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:

Meg lehet engem győzni, de érvekkel, és nem holmi ember írásaival:)-igazad van!Jézus is az emberek között járt,tanított,mégsem hittek neki!Egyébként a cáfolatok is csak "holmi emberek írásai" kijelentései!Egyébként te sem tudhatod,mi igaz,és mi nem!Ezért nem érdemes rajta vitatkozni,mert érvek se a valósra sem a valótlanra nincsenek!Mindenki azt hisz,amit akar!Egyébként a tudomány mai állása szerint amiről nem beszélhetünk, az nem is létezik. Aki másként gondolja, az holdkóros.És egyet el ne felejts!


"A Föld egy nagy közös játszótér. Okos ember nem tartja magáról, hogy ő a teremtés csúcsa, mert ettől végtelenül távol áll!"

2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
22%

Kislány, semmivel sincs több természeti katasztrófa mint volt korábban bármikor, csak a távközlés/média gyorsult fel, és most már Alsóbüdösön is tudják ha Japánban fingik egy bálna.

Valamint az is nyilvánvaló, hogy a fosszilis energiahordozók el fogják érni a gazdaságos kiaknázásuk határait (elfogyni nem fognak).

De könyörgöm, mi köze ennek ahhoz, hogy olyan írásokat állítotok be valódinak amiben a "Plejádok" fogják a földet megmenteni, a fény városát létrehozva, valamint az emberi test kisebb sűrűségű (!) lesz, stb stb!

Ne mossuk már össze a tudományt, és a fantáziát!

2011. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
"Kislány, semmivel sincs több természeti katasztrófa mint volt korábban bármikor, csak a távközlés/média gyorsult fel," - ugye ezt te sem gondolod komolyan? Hiszen az amerikai "tudósok" vallották pár hónapja,hogy a hurrikánok stb olyan mértékben megszaporodtak,amire már vagy 200 éve nem volt példa!És még vehetnénk sorban az árvizeket,földrengéseket,stb.Vagy akkor ezek az emberek is hazudnak?Hiszen ezzel foglalkoznak!Akkor nekik se higgyünk?Csak neked?Na nőj már fel!Egyébként az emberek többsége érzi,hogy nincs minden rendben a Földön,és fél,majd félelmükben olyan dolgokkal nyugtatják magukat mint te!Próbálják elhitetni saját magukkal,hogy minden okés!
2011. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:

"a hurrikánok stb olyan mértékben megszaporodtak,amire már vagy 200 éve nem volt példa!"


Ezt hol hallottad? Ha ez igaz lenne akkor tele lenne vele a média, de én sehol sem hallottam még hasonlót sem. Minden évben van hurrikánszezon, egyik évben erősebb, másikban kevésbé, még az is lehet hogy extrém erős, de ez nem természetellenes! A föld átélt már ennél 1000x keményebb dolgokat, szupervulkánokat, meteorzáport, hatalmas árvizeket, stb.


De mindettől függetlenül, mi köze ezeknek az idegeneknek? Ők alakítják az időjárást is?

2011. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!