Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti egyre kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti egyre kevesebb nő mit kell csinálnia ahhoz, hogy megállapodhasson?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, ahogy 35+ éves nők panaszkodnak az interneten arról, hogy nem tudnak megállapodni, és általában valami olyasmit szoktak mondani, hogy "Itt és ott tanultam és itt és ott dolgozok, hogyhogy nem tudok megállapodni?". Hogyhogy nem jönnek rá ezek a nők, hogy az a probléma, hogy 35+ évesen akarnak csak megállapodni. ahelyett, hogy max. 35 évesen akarnának, és hogy ezen semmit sem változtat, hogy hol tanultak és hol dolgoznak?

2020. jan. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Ha nőként akarsz valami karriert, akkor vagy érd el 30 éves korodra, hogy még megállapodhass, vagy ha úgy gondolod addig nem biztos hogy eléred, akkor előbb állapodj meg és aztán dolgozz egy karrieren.
2020. jan. 14. 19:58
 12/61 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem egyértelmű, hogy 25-35 éves kor között kell megállapodni egy nőnek ". Te hol élsz? Nem, nem kell senkinek sem 25-35 éves kora között megállapodnia, sőt, valójában a magánélet pontosan azért magánélet, mert arról az egyén dönt, másnak semmi beleszólása abba. Hát jót nevettem rajtad.


6-os voltam és nem tervezek továbbra sem megállapodni.

2020. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
78%
És miért van olyan sok 35 év feletti férfi, aki eddig csak lébecolt, nem is egy matyóhímzés, de egy Taylor Swiftre vár? Vagy akárkire, aki szép, gazdag és okos. Hm?
2020. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van olyan ismerősöm, aki bőven 30 felett állapodott meg, 42 évesen esett teherbe és köszöni szépen kicsattan a boldogságtól. Megvan már mindene, megteremtett magának mindent, anyagi biztonság, ingatlanok, függetlenség, értékrend stb. Stabil a kapcsolata, egészséges a gyereke, mi kell még?

Egyébként nekem nagyon fura, hogy te azzal foglalkozol, hogy ki hány évesen állapodik meg. Ennyire rossz az életed, hogy másokéval kell foglalkoznod?

2020. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

#12:

Azt hittem egyértelmű volt, hogy HA MEG AKARSZ ÁLLAPODNI, akkor kell abban a korban megállapodni.

2020. jan. 14. 20:02
 16/61 anonim ***** válasza:
76%
Szidhatod a nőket, attól még akkora lúzer maradsz, hogy szerencsétlenek inkább pusztulnak el egyedül, mint hogy veled töltsenek el akár egyetlen percet is :D
2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Nem látom, hogy bárhol is szidtam volna bárkit is.
2020. jan. 14. 20:05
 18/61 anonim ***** válasza:
76%

Na ismét egy férfi osztja az észt arról, hogyan kéne viselkednie a nőknek.

Közben a felnőtt párkapcsolatokban egy harmincas férfi arról ír, hogy a háború borzalmai csak ahhoz foghatóak, hogy őt párszor visszautasították csajok.

2020. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
75%
#15 Te melyik bolygón élsz? 35 fölött egy csomóan válnak. Megállapodott VOLT, most mit csináljon? "Állapodjon" meg a helyi kukással rögtön, hogy beleleférjen a világképedbe?
2020. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Én azokról a nőkről beszélek, akik nem is kíséreltwk megállapodni 35 előtt. Igen, az ilyen nők még mindig kevesen vannak, de mégis egyre többen.
2020. jan. 14. 20:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!