Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti egyre kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti egyre kevesebb nő mit kell csinálnia ahhoz, hogy megállapodhasson?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, ahogy 35+ éves nők panaszkodnak az interneten arról, hogy nem tudnak megállapodni, és általában valami olyasmit szoktak mondani, hogy "Itt és ott tanultam és itt és ott dolgozok, hogyhogy nem tudok megállapodni?". Hogyhogy nem jönnek rá ezek a nők, hogy az a probléma, hogy 35+ évesen akarnak csak megállapodni. ahelyett, hogy max. 35 évesen akarnának, és hogy ezen semmit sem változtat, hogy hol tanultak és hol dolgoznak?

2020. jan. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
44%
#30 Hány éves vagy, jóember?
2020. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

10: Az nem jut eszedbe, hogy egész életükben próbálták és még mindig nem sikerült?

És ezért panaszkodnak, hogy még 35 év energiabefektetésével sem sikerült.

Azért az elég pech nekik, nem gondolod?

Ha te peches vagy, nem panaszkodsz?

2020. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%

20: Neveltetés kérdése. A család elég sok elvárással van a gyerek felé. Ezért az életed első felében nagyjából azon a sínen fut az életed, amelyikre a szüleid tettek. Engem pl. saját maguknak akartak megtartani, így életemben nem hallottam olyan mondatokat, amilyeneket te írsz.

Tehát sokan vannak, akiben fel sem ötlik sokáig, hogy az élet olyan területei építsék, ami nem került még a látóterükbe.

Olyan is van, hogy valami akarsz 10 évesen, de 20 évesen nem. És olyan is, hogy valamit csak 53 évesen akarsz életedben először, vagy 96 évesen.

Újabb és újabb dolgokat akarunk minden nap akár.

Én pl. nem gondolkodtam azon, honnan vegyek egy jó vízszerelőt, amíg nem ázott be a plafon.

2020. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
70%

Volt a kérdezőhöz hasonló férfi ismerősöm, már letiltottam, mert hasonló stílusban osztott nőket mindig. Arra gondoltam, talán ugyanaz az ember. :D

Tehét ez a "férfi" 30 évesen mamahotelezett, értsd: otthon lakott, pedig megtehette volna, hogy albérletbe megy, de konkrétan megmondta, hogy neki kell, hogy anyu megcsinálja a csirke-rizst a kondihoz neki, meg hogy ő gyűjt házra. Na, a nagy gyűjtésből vett egy tragacsot meg építettett egy garázst a szülei udvarába. :D


Tehát otthon dekkol, anyja főz-mos rá, talán takarít is, de ő ugye kikéri magának, hogy önálló ember, mert saját keresete van. A nőknél értelemszerűen nincs sikere, ezért minden nő sz@r, pénzközpontú, karrierista, pedig szülni kéne, nem a karriert építeni. Mindig volt a tarsolyában néhány jó tanács a nőknek, hogyan és miként kéne élniük és miért nem jó, amit és ahogy csinálnak.

Indított egy Instagram oldalt is, ahol életvezetési tanácsokat osztogat, meg hogy miként lehet az ember gazdag (a gyerekszobából a használt tragaccsal az udvaron). :D

A kérdezőt pont így képzelem el, ha nem éppen ez az ember írta ki, akiről beszéltem.

A saját élete egy nyomor, ezért hogy jobban érezze magát rászáll másokra, meg okoskodik néha, és büszke magára, hogy milyen nagy bölcsességeket sikerült durrogtatnia.

Kérdező: get a life!

2020. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

#34:


Hát, "Do as I say, not as I do.".

2020. jan. 14. 21:33
 36/61 anonim ***** válasza:
66%

#34 Én meg arra gondoltam, hogy a kérdező azonos azzal a kövér ismerősömmel, aki szintén anyukánál lakik, van egy sz.ar kocsija, és az apja a főnöke.

De néha napján rájön a ...hatnék, és akkor rám (is) irkál, hogy du.gjunk.

2020. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 Metionin ***** válasza:
92%

Nálad mit takar a megállapodás? Stabil kapcsolatot vagy házasságot, gyereket, házvásárlást?

Bármi is legyen az, sokan nem akarják megtenni vagy nem tudják megtenni anyagi okokból vagy nem találnak hozzá megfelelő párt. Most ha szerinted ciki 35 fölött házasodni akkor mindenki gyorsan házasodjon azzal aki épp akad, mert kifut az időből? (Házasodást helyettesítsd azzal ami neked a megállapodás)

2020. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
57%
mi az, hogy megállapodni?
2020. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. A teherbeesés bizonyos kor felett valóban nehézkessé válik, illetve több egészségügyi kockázattal jár, de majd szépen eldönti mindenki saját maga, hogy vállalja-e. Simán párkapcsolatot meg miért ne találhatna akármilyen életkorban az ember?
2020. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

#39:

Mert a legtöbb férfi nem jön össze olyan nővel, akitől nem lehetne gyereke ha megteheti, akkor is ha amúgy nem akar gyereket.

2020. jan. 14. 22:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!