Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti egyre kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti egyre kevesebb nő mit kell csinálnia ahhoz, hogy megállapodhasson?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, ahogy 35+ éves nők panaszkodnak az interneten arról, hogy nem tudnak megállapodni, és általában valami olyasmit szoktak mondani, hogy "Itt és ott tanultam és itt és ott dolgozok, hogyhogy nem tudok megállapodni?". Hogyhogy nem jönnek rá ezek a nők, hogy az a probléma, hogy 35+ évesen akarnak csak megállapodni. ahelyett, hogy max. 35 évesen akarnának, és hogy ezen semmit sem változtat, hogy hol tanultak és hol dolgoznak?

2020. jan. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
74%
"Szerintem egyértelű, hogy 25-35 között kell megállapodnia egy nőnek" Még jó hogy csak szerinted. És nem, nem "KELL" semmit. ugyanis egy nő kiválóan megvan férfi nélkül is, szexet meg úgyis kap ha akar.
2020. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok. Egyedül vagyok. Nem azért mert így akartam, hanem mert így alakult. Kihasználtak, elhagytak, megcsaltak. Férjet, gyereket akartam. Beletörődtem, hogy már nem lesz. 😪
2020. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim válasza:
75%

"Nem látom, hogy bárhol is szidtam volna bárkit is."

Non-stop ezt csinálod. Ha "nem látod", menj az Ofotértbe, ahol kiváló szemüvegakciók vannak.


Békélj meg azzal, hogy nincsenek szabályok arra, hogy ki mikor állapodik meg.

Dédmamámnak még 70 éves korában is megkérték a kezét.


Az ilyen hapsikat, mint te, ki kéne lőni a Holdra, mert annyira kártékonyak és feleslegesek vagytok. Ijesztő, hogy ilyenek egyáltalán létezhetnek. Tipikus agresszív, bántalmazó, kisebbségi komplexusát a gyengébbeken levezető *#&ˇ~ vagy.

2020. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

#21:

De az a nő, aki úgy gondolkodik, hogy szexet úgyis kap amikor akar, az nem is akar megállapodni.

2020. jan. 14. 20:33
 25/61 anonim ***** válasza:
52%

"Talán jobb csak élni a mának...."

Sokan azért, mert úgy gondolkodnak, mint az, aki ezt írta olyasféle történetek után, mint amin ő is átment: szerelemből költözött össze egy pasival és szerelemből szült gyereket neki (!? miért, magának nem?!), ráadásul az egészből azt a következtetést vonja le, hogy jobb élni a mának ahelyett, hogy arra jutna, hogy ésszel (is) kell csinálni, nem csak menni a hormonjaink után, akkor összejöhet.

2020. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
58%
#22 Ne hülyéskedj már, hogy nem lesz! Olyan fiatal vagy még. Fel a fejjel!
2020. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

"Olyan fiatal vagy még. Fel a fejjel!"


Na ez az, ez az etetés megy. Nem, ha egy 33 éves nő vagy, és még két évvel később sem találsz magadnak valakit, akkor akár elkezdhetsz lottózni is párkeresés helyett

2020. jan. 14. 20:46
 28/61 anonim ***** válasza:
73%

#27 Te egy ku.rva rosszindulatú ember vagy, most bújt ki a szög zsákból. Fogadok, hogy nincs senkid, vagy ha van, azt már utálod. Vagy ő téged, amit nem csodálok!

Te hány éves vagy amúgy?

2020. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezõ mesélj egy kicsit magadról.Miért merült fel benned ez a kérdés?
2020. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

#28:

Kettőnk közül én teszek jobbat neki. Én. kimondom a kellemetlen igazságot, hogy már nincs sok ideje, de meg "Minden rendben lesz, fiatal vagy még" szöveggel áltatod. Nem, megállapodási szempontból nem fiatal.

2020. jan. 14. 21:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!