Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti egyre kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti egyre kevesebb nő mit kell csinálnia ahhoz, hogy megállapodhasson?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, ahogy 35+ éves nők panaszkodnak az interneten arról, hogy nem tudnak megállapodni, és általában valami olyasmit szoktak mondani, hogy "Itt és ott tanultam és itt és ott dolgozok, hogyhogy nem tudok megállapodni?". Hogyhogy nem jönnek rá ezek a nők, hogy az a probléma, hogy 35+ évesen akarnak csak megállapodni. ahelyett, hogy max. 35 évesen akarnának, és hogy ezen semmit sem változtat, hogy hol tanultak és hol dolgoznak?

2020. jan. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem idősek. Nem mindenki van elhasználódva a harmincas éveire. 60 éves meg manapság nem kor, nem egy tata. Amúgy húzza le mindenki a redőnyt 30 fölött (aki akarja), és vegetáljon még 50 évig. Hajrá!
2020. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
64%
"Mert a legtöbb férfi nem jön össze olyan nővel, akitől nem lehetne gyereke ha megteheti, akkor is ha amúgy nem akar gyereket" A legtöbb férfim pont leszarja hogy lesz-e gyerek . Kérdező mond meg az igazat: a röhejes okfejtésed csak arról szól, harmincöt év alatti nőt basznál, idősebbek nem érdekelne.
2020. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
77%

Neked amúgy pontosan mit jelent a megállapodni szó?

Legyen a 2. anyád, főzzön, mosson, takarítson, szüljön 4 gyereket, persze maradjon mindig tip-top, este pedig vadmacska az ágyban mi?

Te meg eközben munkából hazaérve szisszentesz egy sört, és beülsz a tv elé, és néha megemeled a lábad, amíg a csicska söpröget alattad.

Így tudlak elképzelni.


Nos, ilyen esezben inkább rohadunk meg egyedül, mint egy ilyen élet ^^ Megállapodni <> Örkbefogadni egy pasit az anyjától.

2020. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Persze, hogy így képzelsz el egy férfit, aki mer (még akkor is, ha építő jellegű) kritikát megfogalmazni, sértegetés nélkül.
2020. jan. 15. 16:08
 55/61 A kérdező kommentje:
2020. jan. 15. 19:01
 56/61 anonim ***** válasza:
77%
Nincs nőd, ugye? Te kis INCEL. Nem is lesz!
2020. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%
A 22 vagyok. Sajnos így van. Míg az ember találkozik valakivel, összejönnek míg gyerek lesz, házasság lesz az ninimum 3-4év. Ezért mondtam, hogy, feladtam. Nem szeretnék 40 évesen szülni, éjszakázni, pelenkázni. Így alakult.
2020. jan. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Hát, vannak emberek akik 1-2 év után házasodtak össze...
2020. jan. 17. 20:13
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
Én önálló életet élek, van munkám házam autóm, volt élettársam 10 évig, első és utolsó alkalom volt, nincs szükségem egy aranyásóra sem. Sőt, sokkal jobb az életem egyedül. Szexre meg mindig lehet találni valakit.
2020. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:
100%
Tehát a te zsánered fiatal, nem túl szakképzett, és gondolom, amit csinálnia kellene, az a te kényeztetésed és kiszolgálásod.
2020. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!