Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Nem műveltségre, tájékozottságra, iskolázottságra kell gondolni elsősorban, hanem pl. arra, hogy a nőnek jobban vág az esze, logikusan és helyesen következtet, több mindenre jön rá magától, tele van értékes és újszerű meglátásokkal, nehezen kezdhetőek ki az érvei (ha egyáltalán). Semmi provokatív nincs ebben a kérdésben.
2020. ápr. 1. 14:41
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az ész, az intelligencia nem egy abszolút egzakutué mérhető dolog, hogy egyértelműen ki lehessen jelenteni, hogy 3 nagyobb, mint 2.


Viszont az összes eddigi barátnőm intelligens, a világ dolgaiban tájékozott, nyitott nő volt, és mindig ilyen típust keresek. Hogy tényszerűen okosabbak voltak e nálam? Nem tudom, sosem mértük, de az biztos, hogy butábbak sem.

2020. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a kérdés hogy én összejönnék vele mert én skizofrén vagyok , hanem ,hogy ő összejönne velem?
2020. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
25%

De ilyet nem lehet kijelenteni, mert amihez mondjuk egy lakatos jobban ért, abban neki lesznek jobb, kikezdhetetlen érvei.

Hiába a logika mestere valaki, hiába csavarja zseniálisan a szavakat, hiába érvel módszeresen, ha a másik ember egyszerűen az adott témához jobban ért, mint ő, akkor nem ő fog a vitában felülkerekedni, hiszen nincs meg az alapismerete hozzá.

2020. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

#14

Te csak olyasmiről szoktál beszélgetni egy emberrel, ami vagy a te szaktudásoddal kapcsolatos, vagy az övével, vagy mi?

2020. ápr. 1. 15:04
 17/59 A kérdező kommentje:

A legelső itteni hozzászólásod következetlensége különösen tetszik.

"Nem. De butábbal sem. Csak olyannal akivel egy szinten vagyok."

aztán:

"Így nem is lehet meghatározni, hogy ki az okosabb."

Majd szólj, ha sikerült eldöntened, hogy létezik-e az okosság fogalma.

2020. ápr. 1. 15:12
 18/59 anonim ***** válasza:
77%

Ha össze is jönnek vele akkor azt fogják csinálni a legtöbben amit az egyik női válaszoló írt. Lépten nyomon lehúzni, rombolni az önbizalmát, bizonygatni, hogy nem is olyan okos.

Nagyon kevés férfi van akinek rendben van az önbecsülése és nem olyan párt akar aki egy kicsit rosszabb, kicsit butább, kicsit alárendeltebb nála.

2020. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
13%

"a nőnek jobban vág az esze, logikusan és helyesen következtet, több mindenre jön rá magától, tele van értékes és újszerű meglátásokkal, nehezen kezdhetőek ki az érvei (ha egyáltalán)."


Nem lenne ellenemre, de alapvetően nagyon kevés az ilyen nő, mivel ezek nem nőies tulajdonságok. A két nem különböző, sose lesznek ugyanolyanok, a férfiak általában véve jobbak a fent említettekben, a nők meg az érzelmi dolgokban.


Talán egy nővel találkoztam egész életemben, aki ilyen volt, de ő az 55 éves fizika tanárom volt.

2020. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

Nem, de attól, hogy valaki nyitott, nem fogja minden érdekelni. Mindegy, ha nem akarod ezt megérteni, hogy nem lehet mérni, hogy ki az okosabb, akkor felesleges beszélni róla.

nyilván egy szűklátókörű gyökérnél okosabb egy nyitott ember aki gondolkodik, viszont két nyitott ember között, akik közül mindkettő gondolkodik, már nem lehet eldönteni, melyik az okosabb, mert az egyiknek ilyen a beállítottsága, a másiknak meg olyan, az egyik ehhez a területhez ért jobban, a másik meg ahhoz.

2020. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!