Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Szerintem szervezetvezetésről volt szó eredetileg, nem autóvezetésről, de semmi probléma.
2020. ápr. 1. 18:29
 32/59 anonim ***** válasza:

Ja, arról. Az ész és a logika királya. Azt se tudja, miről van szó. :)


Egy másik válaszoló indította a férfi vs. női vezetők témát, igazából a válaszom nagy részét neki szántam, az autós téma csak kitérő volt. És tényleg nem érdekel, értsd: nem fogom magamat vagy anyámat pl. rosszabb sőfőrnek tartani, sem azt elismerni, hogy "a férfiak jobban kezelik az autót". A statisztika, amit mondtál, amúgy is öngól ebből a szempontból.

2020. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
25%

Én csak annyit írtam, hogy összességében ezek férfias tulajdonságok, férfiak földhözragadtabbak, racionálisak, nők érzelemverzéreltebbek. Nagy átlagban így van. Ha megnézed a statisztikákat, a legnagobb koponyák a férfiak közül kerülnek ki, a nők inkább átlagos képességűek, amivel semmi baj nincs. De ha ez vigasztal, a legtöbb pszichopata is a férfiak közül kerül ki. Igen, személyiségfüggő, hogy mi érdekel, miben vagy jó, de a nemét senki sem tudja meghazudtolni. Nem csak abban különbözünk egymástól, hogy mi van a lábunk között.


Sajnálom, látom az elevenedre tapintottam.

2020. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
Inkább én a tiedre. :)
2020. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Mivel? Mint írtam, nem vetnék meg egy ilyen nőt, csak még nem találkoztam ilyennel. Az okot, hogy miért nem, már kifejtettem.
2020. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

"a nemét senki sem tudja meghazudtolni"

Ez mit jelent?

2020. ápr. 1. 19:03
 37/59 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kár ezt az autós témát erőltetni, engem rohadtul nem érdekel, hogy pl. a HR-es szakmában felülreprezentáltak a nők, pedig így van. Mikor láttatok utóljára férfi HR-est?

Viszont a nők nem tudják elfogadni, ha valahol nem ők vannak a középpontban. Így hát erről felesleges beszélni.

2020. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
76%

"Mikor láttatok utóljára férfi HR-est?"


Úgy kb. 2 hete, amikor utoljára be lehetett még menni a munkahelyre.

2020. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Tehát nem értesz egyet azzal, hogy a HR szakemberek között felülreprezentáltak a nők. Mivel ez tény, te meg ignorálod, nincs miről beszélni ismét.
2020. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
0%
36, azt, hogy a nő nő, a férfi meg férfi. Alapvető ösztönök szerint működünk. A nő ösztönösen mindig azt fogja keresni, aki nála okosabb/ügyesebb/bátrabb/jobb stb, mert így érzi magát biztonságban. A férfit meg hidegen hagyja, hogy a nőnek mennyi diplomája van, mennyire vágta be egyetemen a statisztikát és mennyire jó pozícióban van, mert egy nő értékét nem ez adja meg. Olyan tulajdonságokat keresünk amit mi nem tudunk.
2020. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!