Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Nem sok ilyen nő van. Mármint, aki nálam okosabb. Amúgy miért ne?
2020. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
74%

"Nem lenne ellenemre, de alapvetően nagyon kevés az ilyen nő, mivel ezek nem nőies tulajdonságok. A két nem különböző, sose lesznek ugyanolyanok, a férfiak általában véve jobbak a fent említettekben, a nők meg az érzelmi dolgokban."


Orbitális kamu, kártékony b.aromság, amire nincs semmi bizonyíték.

Személyiségtől függ.

2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
43%

"Velem összejöttek már olyan férfiak, akiknél okosabb voltam, viszont lépten-nyomon próbáltak belém rúgni, lehúzni, soviniszta klisékre alapozva olyan jövőképet lefesteni, ahol én vissza vagyok fogva, háttérben van pl. a karrierem, próbáltak helyettem/nélkülem dönteni...stb. "


Bocsi, no offense, de ha sorra jöttél össze ilyen hímsoviniszta, komplexusos pasasokkal, akkor mégsem vagy olyan okos ;)

2020. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

2 ilyen volt, mindkettőnél fiatal voltam és tapasztalatlan, és persze először még nem láttam át a mázon, ami normálisnak mutatta őket. Azóta majdnem 10 év eltelt, és az első 2 gyökér után már tudtam szűrni (akkor is még sok ilyen alak talált meg, de akkor már nem jutottunk kapcsolatig), és már 7 éve élek párkapcsolatban egy teljesen normális férfival. Szóval ez nem jött be.

Szépen is néznénk ki, ha valakinak az értelmi képességeit az minősítené, hogy 18-20 éves idealista fruskaként emberismeretből még kettes alá-ra vizsgázott. :)

2020. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
0%
22, nézd meg hány női vezető van. És hány jó abban amit csinál. Üvegplafonnal meg egyéb hülyeséggel jönni nem ér.
2020. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb arányban rossz vezetők, mint a férfiak. :)
2020. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
0%

Szeretné mindenki ezt hinni, érdekes módon mégis általában a férfiak kezelik jobban az autót, és értenek jobban hozzá


Egyébként a statisztika szerint a nők több kisebb balesetet okoznak, a férfiak meg több komolyat.

2020. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
26, gondolod?
2020. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán érdekel, bocsi. Ezzel az autós példával mit akartál egyáltalán? Szerintem a komoly baleset pont, hogy nagyobb baj. Különben meg hogy jön ez az értelmi és logikai képességek színvonalához? Az autóvezetés nem erről szól, hanem reakcióidő, figyelem, térlátás kérdése inkább. Ráadásul minden retardált vezethet autót.

Nem fogom sem eldobni a jogsimat, sem pedig pehelypuha lelkű, inkább "érzelmi dolgokhoz" értő embernek érezni magam, és nem fogom elfelejteni a tényt, hogy nem volt könnyű olyan férfit találni, aki észben, logikában is üti a szintemet, mellé nem frusztrált, személyiségre is rendben van.

Személyiségtől függnek a dolgok, és a legtöbb ember szerintem nem túl okos, és nem túl jó vezető, legyen akármilyen nemű. :D Mielőtt bármit is szólnál: Igen, direkt sarkítom a témát, és direkt nyomtam egy szalmabábot. A lényeg hátha így jobban átmegy baltaagyúaknak is. :)

2020. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

a 26. válaszban állítottál valamit, én arra válaszoltam.

nem tudom, azon kívül te miről beszélsz. illetve miért írsz két bekezdést, ha "nem érdekel, bocsi".

2020. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!