Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, hogy senki sem tudja meghazudtolni a saját nemét. :)
2020. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy a férfiak logikusabbak a nők meg érzelmesebbek a világ legnagyobb hazugsága. Elég csak azt megnézni például, hogy egy nagybevásárlás kinek mennyi időbe telik illetve ki az aki azt veszi ami kell is. Gyakorlatilag sose láttam még olyan férfit akinek ne okozott volna komoly logisztikai problémát egy bevásárlás adott lista alapján is. Egyáltalán nem igaz, hogy a férfiak gondolkoznak logikusabban. Ez sok apró mindennapi teendőben szépen kijön.

Közgazdászként vizsgáltam egyébként anno ezt a jelenséget. A férfi döntési folyamat úgy néz ki, hogy bár eszméletlen sokat képesek agyalni és logikázni valamin, de a végén mégis egy tisztán érzelmi alapú döntést hoznak. A nőknél is jellemző az érzelmi alapú döntés de lényegesen kevesebb a felesleges agyalás előtte. Hiába nézi végig valaki az összes lehetséges opciót meg balfszkodik rajta fél órát ha az eredmény egy érzelmi alapú döntés lesz. Sem közgazdász szemmel sem a mindennapi életet elnézve nem igaz, hogy a férfiak logikusak a nők pedig érzelmesek.

Arra pedig jó pár kutatás van, hogy a nők tulajdonképpen sok szempontból jobb vezetők és ez nem az empatikusság miatt van kizárólag.

2020. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

" Érzelmek kimutatása, éreztetése. Ez lehet pozitív és negatív is. Lásd 41-es válasza(i), süt róla a sértettségből fakadó gúny, igyekszik megalázni a vitapartnerét, ahol csak tudja."


Szép próbálkozás, de velem te nem fogod alátámasztani a téves nézeteidet a nőkről. Engem ti itt nem tudtok megsérteni, mivel 7 éve élek párkapcsolatban egy számomra normális férfival, munkahelyemen is elismernek, és nagyon régóta nincs az életemben olyan ember, akinek ilyen gondolkodása van a nőkről .

A nézeteitek nem engem sértenek, hanem a társadalmat generálisan - mivel terjesztitek.

Az nem sértettség, ha valaki kiáll a h.ülyeség ellen.

A kérdező legalább humorral lép fel, tisztelem benne azt, hogy van erre még kkapacitása.

2020. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy neki, hogy mit írsz, le fogja tudni annyival, hogy megsértődtél, mert nő vagy. A tény, hogy ezt beszólásnak, cukkolásnak szánja, árulkodik arról, hogy nagyon is lenézi ő a női nemet, hiába próbálta titkolni eleinte.
2020. ápr. 2. 01:50
 55/59 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönök minden választ, főleg a konstruktívakat.
2020. ápr. 2. 01:53
 56/59 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem nézem le a női nemet, sőt. Az elején azt hittem valóban intelligens nő vagy, azért kezdtem el kifejteni a nézeteim, gondoltam hátha lehet belőle egy jó kis vita. De nem sikerült, mert kibújt a szög a zsákból. Az okos nő és az okoskodó, nem ugyanaz.
2020. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Mit írtam, ami nem tetszett neked? Hol "bújt ki a szög a zsákból"? Egészen addig a pontig komolyan vettelek és ellenszenvtől, rosszindulattól mentesen kommunikáltam veled, amíg nem kezdted el kiforgatni a szavaimat indokolatlanul (ld. 46-os válaszod). Azzal az emberrel nem tudok, s nem is akarok mit kezdeni, aki vitatkozás helyett lesajnálóan kinyilvánítja, hogy méltónak sem talál engem arra, hogy szóba álljon velem, és el is hiszi, hogy így majd neki lesz igaza.
2020. ápr. 2. 14:45
 58/59 anonim ***** válasza:
40%

Nálam valószínű rengetegen okosabbak, mivel eléggé szakterületekre korlátozódok, a humán dolgokhoz meglehetősen zokni vagyok. Így valószínű színesítenék egymást, bár nem hinném nagyon le tudnék kötni a tudományommal bárkit is. Viszont az érdeklődési köröm az szinte végtelen.

De van nekem egy nővérem, aki.....

Nos, olyan típusú nővel sosem állnék össze.

Nem a tudásával van baj, hanem a személyiségével.

Erősen irányító típus, biztos vannak férfiak, akik ezt elviselik, én nagyon nem.

Egy okos nőtől, okos gondolatok:

[link]


Ezt fel kell ismerni önmagunkban, gyakorlatilag csak ez, ami gátat szab egy szép kapcsolatnak. És utána mindenki alkalmas lehet rá. :)

2020. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2020. ápr. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!