Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd már meg ennyire magad, te IQ bajnok teremtéskoronája. :) Sehol nem írtam, hogy nincsenek felülreprezentálva HR területem a nők, csak válaszoltam arra, hogy mikor láttam utoljára férfi HR-est. Nálunk 2 is van, és teljesen jól csinálják a dolgukat (toborzás/kiválasztás), de tény, hogy több a nő.
2020. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

#20

Továbbra is zavaros számomra a világképed. Az emberek a retardáltak és a zsenik táborára oszlanak, e kettő között óriási szakadék tátong, de az egyes csoportok tagjai között semekkora; a hülyék pontosan ugyanakkora mértékben hülyék, az okosak pedig pontosan ugyanakkora mértékben okosak. Akinek van affinitása bármihez is, annak akkora, amekkora Einsteinnek volt a fizikához, így kicsit mindannyian érezhetjük Einsteinnek magunkat. Te is, én is. Nem állapíthatja meg senki, hogy Einstein okosabb volt-e nálunk. Hiszen a világ már csak így működik. Eddig tökéletesen értelek. Viszont miért válaszoltad a kérdésemre azt, hogy nem, nem jönnél össze nálad okosabb nővel (ahogyan egyébként nálad butábbal sem), ha olyan elméletileg nem is él ezen a bolygón? Hiszen mindenki vagy éppen ugyanolyan okos, mint te, vagy annyival hülyébb, hogy csoda, ha nem dobál meg a kakijával, mikor elsétálsz mellette az utcán.


#40

Mi határozza meg egy nő értéket? Őszintén kíváncsi lettem, mert rólunk eddig csak annyit írtál, hogy jobban értünk az "érzelmi dolgokhoz". Ha legalább az "érzelmi dolgok" kifejezésedet definiálnád, máris beljebb lennénk eggyel.

"Ha megnézed a statisztikákat, a legnagobb koponyák a férfiak közül kerülnek ki, a nők inkább átlagos képességűek"

Pontosítanék: a férfiak többsége átlagos képességű, ahogyan a nők többsége is, ezért hívjuk az átlagot átlagnak. A nagy koponyák irtó kevesen vannak, nagyobb részük férfi, kisebb részük nő. A retardáltak is kevesen vannak, nagyobb részük férfi, kisebb részük nő.

2020. ápr. 1. 19:34
 43/59 anonim ***** válasza:
0%

Otthonteremtés, gyereknevelés. Mondhatni erre hivatottak. Érzelmek kimutatása, az a bizonyos női megérzés. Másodperc alatt képesek apró jelekből embereket kiismerni. Érzelmek kimutatása, éreztetése. Ez lehet pozitív és negatív is. Lásd 41-es válasza(i), süt róla a sértettségből fakadó gúny, igyekszik megalázni a vitapartnerét, ahol csak tudja.


Visszatérve az alapkérdéshez, érdekes lehet egy olyan nő, akit te felvázoltál, de az, hogy leendő partnerként számba vegyem-e, ezek a tulajdonságok nem mérvadóak, mert egyiktől sem lesz jó feleség és jó anya valaki.

2020. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Én igen
2020. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

#43

Személyesebb hangvétellel folytatnám. Az általad leírtak alapján nem hinném, hogy mint nő, értékes lehetek valaha, maximum "csak" úgy, mint ember. Nincs olyan, hogy női megérzés, amiről te beszélsz, azt elhamarkodott ítélkezésnek lehetne nevezni leginkább. Vagy ha mégis van, akkor belőlem a női lét egyik esszenciális eleme hiányzik. Világéletemben kényelmetlenül érintett, ha fel kellett (volna) fednem az érzelemvilágomat valaki előtt, évekbe is telhet, hogy a másik felet igazán közel engedjem magamhoz. Abban sem vagyok biztos, hogy bölcs döntés lenne a gondjaimra bízni egy gyereket, hanyag vagyok, feledékeny, a vigasztalásban borzalmas (hacsak nem problémamegoldási javaslatokat és/vagy poénkodást várnak tőlem, de nem ez a jellemző). Gúnyolódni mondjuk tudok, szerintem észrevetted.

"ezek a tulajdonságok nem mérvadóak, mert egyiktől sem lesz jó feleség és jó anya valaki"

Jobb társ viszont lehet, amennyiben igényed van arra, hogy a feleséged egyben a szellemi partnered is legyen, aki szélesíti a látókörödet, gondolkodásra késztet és képes ellátni téged használható tanácsokkal rengeteg téren.

2020. ápr. 1. 20:32
 46/59 anonim ***** válasza:
52%
Miért gondolod, hogy a kettő kizárja egymást? Egy érzelmesebb nő nem lehet szellemi partner, csak a rideg, okoskodó?
2020. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy van női megérzés, olvass utána. Mivel a nők fejlettebbek érzelmileg, sokkal hamarabb és jobban olvassák a metakommunikációt.
2020. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

1. És te miért gondolod, hogy az intelligens nő nem lehet érzelmes, csak rideg? Miért mosod össze az okosat az okoskodóval?

2. Ajánlasz szakirodalmat, hogy ne bemondásra kelljen elhinnem minden szavad, illetve hogy többnek tűnjön a felszólításod ("olvass utána") puszta kioktatásnál?

3. Korábbiakra visszatérve: komolyan úgy gondolod, hogy akinek a szellemi képességei megfelelőek lehetnének egy szervezet vezetéséhez, az törvényszerűen vezetői pozícióra fog vágyni/törni? (#25-ös válaszod) Hol kell megnézni, hogy hány női vezető van?

2020. ápr. 1. 21:11
 49/59 anonim ***** válasza:
0%

Már leírtam, mit gondolok erről, tudod te értelmezni, ha nagyon akarod,csak elragadtak az érzelmeid.


Forráskutatáshoz jó szórakozást, erős, okos, önálló nő vagy, szerintem nem kell fognom a kezed.

2020. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Remélem, tudja a Professzor Úr, hogy ha el akarja hagyni a termet, ahhoz a katedráról is le kell szállnia. Hiányozni fog, de a helyén keletkezett űrt betölti majd a sok-sok érzelem, ami szüntelenül eláraszt és irányít engem.
2020. ápr. 1. 22:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!