Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas folyton azt hallgatni, hogyha valaki gyereket csinál, hogy “ezek ám a nagy dolgok kérem...” ?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova rakni mi ebben olyan hű, de nagy dolog...szerintem minden egészséges, nemzőképes korú ember tud csinálni gyereket egy vele ellenkező nemű, hasonlóan egészséges emberrel.

Ma meg azt látom, hogy ismét kezd begyűrűzni az a trend, hogy a gyerekvállalást nem előzi meg mérlegelés és a 90%-a a fiataloknak maximum csak testben kész egy gyerek vállalására, agyban meg nem.


És akkor “ezek àm a nagy dolgok kérem...” 😀


Még mielőtt bárki nekem támadna abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan K..rva nagy dolognak tartja a fent részben ismertetett tények ellenére is.


Sok esetben inkább szomorú.



2020. máj. 18. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
91%

Nekem számomra igenis nagy dolog,hogy kihordtam egy gyereket és nevelem. Már amennyire egy 11hónapost lehet...

Viszont tudom,hogy ez csak nekem meg az apukájának nagy szó,szóval ezt 4fal között megbeszéljük és pont :). Mindentől ki vagyok akadva ami ezt a anyaságot túl misztifikálja.. szoptatás,hurcizás,ÉDESANYA naaa ettől is falnak megyek,soha nem hívnám magam annak max anya aztán a gyerek eldönti milyen jelzőt tesz elé. Na mindegy lényeg a lényeg,hogy ez szerintem mindenkinek nagy szó és a sajátja a legszebb és legjobb.

2020. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
91%
Én csak akkor biccentek, ha fel is neveli. Elleni az összes idióta tud, a cigányok profik is benne. A pulya meg egy hulladék marad egész életében, mert pénz nincs rá meg nem nevelik rendesen. Azt sem tudom isteníteni, akinek "becsúszik" egy gyerek és ha már ott van, megtartja. Semmivel sem rosszabb a nyomorba és a semmire szülni, mint az abortusz.
2020. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 Savlekotő ***** válasza:
89%
Mivel munkám során látok szemkiforgó dolgokat is,így azt mondom van akik inkább kis sámlit csináltak volna a gyerek helyett,mert a gyerek nem plüss amit a sarok baszok ha megunom,nem lábtörlő,bokszolózsák,clón,apafogó,szar kapcsi helyrehozó,alsóbbrendű,villámhárító,bútordarab,áldozati oltár sorolhatnám.. Az alkoholista meg a gyógyszerfüggő idegproblémás mentális sérült,meg a vallás sérült szülőktől a Jó Isten mentsen meg minden gyereket.
2020. máj. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem senki nem a szexre gondol, hogy mekkora kemény dolog, hanem magára a gyereknevelésre, gondozásra kérdező. Nem is tudom miért kell ezt külön magyarázni...

Te hány éves vagy?

2020. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tartom akkora nagy kunsztnak, mert csak a társadalmi-, és a biológiai elvárást követik az emberek. Megvan a gyerek, de nem biztos, hogy olyan nagy odaadással, értelemmel fogják azt nevelni. Sokan azt gondolják, hogy csak attól lesz valaki felnőtt, ember, ha összerak egy gyereket, pedig nem.
2020. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

#15 nagyon adom, sajnos ismerettségben is ez lett a fokmérő kinek hány gyereke van.

Személyes kedvenc amikor valaki körbejár mutogatva a képet, hogy a gyereknek hány tejfoga hullott már ki.

Én miért nem gondoltam rá, hogy mutogassam? 😂Pedig már kihullott neki mind...

Falramászok ezektől.

2020. máj. 19. 08:19
 17/71 anonim ***** válasza:
42%
#6 Érdekes, van olyan ismerōsöm, aki legalább tíz országban járt, és úgy általában el lehet mondani róla, hogy nagy élettapasztalattal bír, mégis elmondása szerint újabban a gyerek vállalás a legnagyobb élmény az életében:D Kinek hogy.
2020. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
49%

Akkor ne hallgasd őket, foglalkozz magaddal meg a saját gyerekeddel!

Én attól mászok falra, hogy az emberek a másikkal foglalkoznak!

2020. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

Nemtudok nem foglalkozni, hogyha az arcomba tolják szó szerint te szerencsétlen 😃

Vagy szerinted nekem ez a foglalkozásom, hogy ilyenekkel törődjek?😃

2020. máj. 19. 09:51
 20/71 anonim ***** válasza:
35%

Szerencsétlen vagy ám te, ha csak úgy az arcodba tolják! Gondolom van szád! Érdekes az én arcomba nem nyomnak ilyeneket, pedig sok gyereket is ismerek!

Itt is picsogsz...

2020. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!