Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas folyton azt hallgatni, hogyha valaki gyereket csinál, hogy “ezek ám a nagy dolgok kérem...” ?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova rakni mi ebben olyan hű, de nagy dolog...szerintem minden egészséges, nemzőképes korú ember tud csinálni gyereket egy vele ellenkező nemű, hasonlóan egészséges emberrel.

Ma meg azt látom, hogy ismét kezd begyűrűzni az a trend, hogy a gyerekvállalást nem előzi meg mérlegelés és a 90%-a a fiataloknak maximum csak testben kész egy gyerek vállalására, agyban meg nem.


És akkor “ezek àm a nagy dolgok kérem...” 😀


Még mielőtt bárki nekem támadna abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan K..rva nagy dolognak tartja a fent részben ismertetett tények ellenére is.


Sok esetben inkább szomorú.



2020. máj. 18. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
39%

A kérdésnek úgy látom, egyetlen célja van: fröcsögni.

Savanyú a szőlő, kérdező?!

Ahogy elnézem te is épp elég sérült vagy. Sikerült is ráakadnod néhány hasonlóan sérült világú válaszolóra.

Önkritika kéne először!

2020. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
47%

Mellesleg nem ártott volna neked nevelés is, mert gusztustalan a stílusod.

Igen, tényleg nagy dolog....

2020. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
Le sem szarom a témát elhiszed ?😀
2020. jún. 7. 21:50
 54/71 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem miről beszélsz, és nem csak mert nem tapasztaltam ilyet. Amúgy számomra a gyerek nem nehézség. Mindenki mondta, hogy nehéz, de aztán csak teltek az évek könnyedén.
2020. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
36%
Ennek a kérdésnek a kiemelgetése az, ami igazán unalmas.
2021. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
4%

Téged most az frusztrál hogy neked csak egy szem gyereked van?

Zavar ha a másiknak 3?

Akkor miért nem csináltatsz még 2-t ha szerinted nem nagy szám gyereket csinálni?

Szerintem te fújod fel ezt az egészet, te érzed kevesebbnek magadat másoknál.

Ezen viszont csak saját magad tudsz segíteni magadon. Vagy menj pszichológushoz.

2021. febr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

Akkor és ott emelek ki a kérdéseim közül amit akarok, ha nem tetszik nem kell rákattintani és kommentelgetni sem. Ha számodra valóban unalmas lenne, nem kommenteltél volna.


Köszi, puszi.


Kedves 56. Nekem elég az egy szem gyerekem, nem kérkedek senkinek sem vele és számomra ez a normális. Egyik ismerősömnek 5 gyereke van, a második feleségének meg 3. (Most nem tudom ebből összesen mennyi a közös.) Mégis szerényen élik meg a dolgokat...nem pakolják fel a netre milyet kakilt a pici stb. Talán mindenkinek ez kellene, hogy legyen az evidens. Nem is tudom amíg nem volt internet felmenőink milyen szenvedéseket mehettek át, hogy nem tudták megosztani az instan meg a facen, hogy milyet szart a gyerek...

2021. febr. 7. 22:18
 58/71 anonim ***** válasza:
55%

Hafalmas életfeladat egy gyerek. Felelősség munka elhivatottsàg áldozat energia nyűg.


Már hogyne lenne nagy dolog mikor életeket is tehet tönkre??


Szerinted annyi mint örökbefogadni egy macskát?

Nem is értem a kérdést.

2021. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Teljesen félreértetted a kérdést, de a témát is, kedves utolsó
2021. febr. 20. 22:57
 60/71 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak te nem ismered a gyerek fogalmát.
2021. febr. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!