Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas folyton azt hallgatni, hogyha valaki gyereket csinál, hogy “ezek ám a nagy dolgok kérem...” ?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova rakni mi ebben olyan hű, de nagy dolog...szerintem minden egészséges, nemzőképes korú ember tud csinálni gyereket egy vele ellenkező nemű, hasonlóan egészséges emberrel.

Ma meg azt látom, hogy ismét kezd begyűrűzni az a trend, hogy a gyerekvállalást nem előzi meg mérlegelés és a 90%-a a fiataloknak maximum csak testben kész egy gyerek vállalására, agyban meg nem.


És akkor “ezek àm a nagy dolgok kérem...” 😀


Még mielőtt bárki nekem támadna abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan K..rva nagy dolognak tartja a fent részben ismertetett tények ellenére is.


Sok esetben inkább szomorú.



2020. máj. 18. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Bocs, igazad van csak amikor a kollégád mondja az arcodba kéretlenül is, hogy a home office-os három gyerekes másik kollégád több értéket képvisel akkor nem tudod lenémítani sem
2020. máj. 22. 19:24
 42/71 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van gyerekem, a munkahelyemen a szakadék szélén állok, amit az arcomba is hánynak minden nap, csak mert olyan szemét állat vagyok, hogy szülni mertem egy gyereket. Csak veled ellentétben nekem tűrnöm kell kussban, mert egy 2 éves mellett sehova nem vennének fel dolgozni. Pedig soha nem emeltem magam emiatt piedesztálra, a terhesség végéig ott voltam, és mentem is vissza, amint tudtam. Semmilyen értéket nem képviselünk a munka világában, úgy kerülnek a munkáltatók, mint a pestist. A munkatársak meg egy semmirekellőnek tartanak, mert otthon kell maradnom a gyerekkel, ha beteg. Aki azért nem jön be, mert összevesztek a főnökkel, arra meg recskázik a sok majom, hogy milyen vagány, de én oldjam meg. Vigyem be kötőhártya gyulladással a bölcsibe, azt' takarodjak dolgozni. Nem értem, hogy mit látsz, teljesen mást tapasztalok.
2020. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

Mégis mit gondolsz a rengeteg munkáltató miért fél ettől a típusú munkavállalótól?!


Megsúgom: rossz tapasztalatok.


Sajnálom, ha már olyan helyen dolgozol ahol eredményorientált a társaság, egyébként mindenhol azok, akkor a gyerekvállalásnál ezzel is számolnod kellett volna.


Tényleg nem értelek.

2020. máj. 23. 17:09
 44/71 anonim ***** válasza:
47%
Viccesek vagytok ti, gyermektelenek. Ha egy nő otthon marad 5 évig két gyerekkel, az egy lusta disznó, aki azért vereti magát telibe, hogy ne kelljen dolgoznia és persze BIZTOS, hogy csak annyit tud felmutatni, hogy szült. Ha valaki csak egy gyereket csinál, mert vissza szeretne menni dolgozni, az meg ne várja, hogy adnak is neki munkát, mert egy anya már BIZTOS, hogy dolgozni sem tud normálisan... Hát, persze... Szeptember óta 8 nap táppénzem van, előtte 6 évig 0, és simán megcsinálom azt a munkát, amit bármelyik munkatársam, akinek nincs kicsi gyereke.😉
2020. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Kérlek kedves utolsó, senkit nem érdekel az erőtlen bizonygatásod.


Köszönöm a kommented, egyébként eléggé frusztrált lehetsz a leírtakból ítélve.


Hogy a kommentedre is reagáljak, egyébként én ismerek közel s távol nem egy olyan nőt, akit te felvázoltál a “telibeveretés - nemdolgozás” kategóriában, akik azt számolják milyen szociális juttatásokon meddig tudnak otthon maradni, vagy az általad csak “gyermekteleneknek” nevezett emberekkel szemben 0 teljesítménnyel, akár előnyt is kovácsolni a “kispadról”.


Sajnálatos, hogy te saját magad is ezek köze az emberek köze soroltad.

Én tényleg nem értem, ha te nem tartozol közéjük miért kelsz védelmükre?

El kell fogadnod, bizony vannak ilyenek is.


Hozzáteszem senki nem gyűlölködött itt, csupán eszmecserét folytattak.

2020. máj. 24. 09:11
 46/71 anonim ***** válasza:
59%
Azt jól látod, tényleg cseszettül frusztrált vagyok, de én legalább nem mások köpködésében élem ki magam, hanem a saját életemmel foglalkozok. Próbáld ki te is.
2020. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:

Én is azzal foglalkozok hidd el, aki itt bármennyire is próbál személyeskedni az te vagy.


Őszintén sajnálom, hogy ennyire vagy 😃

2020. máj. 25. 08:35
 48/71 anonim ***** válasza:
64%

Itt te vagy frusztrált, ahogy a kérdésedben írtad is!

Nem értem mi olyan bonyolult azon, hogy megmondod nem érdekel a gyerek téma!? 🙄 Érdekes, sok az ismerősöm, munkatársam, mégse hallgatom ezt és jó a viszony!

2020. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
44%

Igazából már a vajúdás önmagában óriási fájdalommal jár, a méhösszehúzódások olyanok, mintha gyomorszájon vágnának, megszólalni sem bírsz, maga a szülés azaz kitolási fázis sem könnyű, hogy magát a gátmetszést sem szokta érezni a legtöbb nő már a fájdalomtól.

Én nem is várom el, hogy ezt megértse egy olyan ember aki nem szült, és aki maximum a wc-n tudott tényeg kinyomni valamit magából (mint 29. kommentelő).

Lenézni, lefitymálni bárkit le lehet, az nem nagy kunszt.

Ki az aki megszabja, hogy kinek mi legyen a prioritása az életében? Szerintem nincsen hozzá jogunk. Mindenki annak örül ami számára fontos. Mindenkinek van valami "mániája". Talán még neked is.

El lehet ítélni, ha egy férfinek pl. a legnagyobb dolog az életében hogy vett egy kocsit vagy kifogott egy nagy halat, épített egy házat? Egy anyukát mert gyönyörködik a gyerekében? Igen, elfogult. Majdnem minden anya az. Nézzük ahogy alszik, figyeljük, hogy ver a szíve aggódunk, hogy minden rendben legyen. A gyereknevelés buktatóiról is tudnék regényeket írni, de nincs kedvem, gyereket nevelni nem könnyű, ez az amit az ismerőseid helyesen látnak. Aki nem hétvegi apuka vagy csak papiron, az tudja is és nem csodálkozik ezen.

Annyi életrevalóság meg kell az emberben legyen, hogy leszereli az ismerősei kéretlen témái feszesgetését valahogy. Ez a te dolgod meghúzni a saját határaidat, mert senki nem teszi meg helyetted. :)

2020. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

Oksi 😃

Ez nettó ömlengés, de ja. 😃

2020. máj. 27. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!