Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas folyton azt hallgatni, hogyha valaki gyereket csinál, hogy “ezek ám a nagy dolgok kérem...” ?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova rakni mi ebben olyan hű, de nagy dolog...szerintem minden egészséges, nemzőképes korú ember tud csinálni gyereket egy vele ellenkező nemű, hasonlóan egészséges emberrel.

Ma meg azt látom, hogy ismét kezd begyűrűzni az a trend, hogy a gyerekvállalást nem előzi meg mérlegelés és a 90%-a a fiataloknak maximum csak testben kész egy gyerek vállalására, agyban meg nem.


És akkor “ezek àm a nagy dolgok kérem...” 😀


Még mielőtt bárki nekem támadna abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan K..rva nagy dolognak tartja a fent részben ismertetett tények ellenére is.


Sok esetben inkább szomorú.



2020. máj. 18. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon frusztrált 😃
2020. máj. 19. 11:23
 22/71 anonim ***** válasza:
67%
Ja, ha megjegyzed, hogy valakinek viszket a méhe, fOglAlKOzZ a mAgAd dOlgÁvAl. De mikor kiderül, hogy nem akarsz gyereket, minden nyomorék rádszáll... 😂
2020. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok frusztrált ne aggódj 😉, sőt...
2020. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
Én letojom, hogy mi vagy csak ne a kérdés alatt akard bizonygatni kérlek 😃😂
2020. máj. 19. 13:18
 25/71 anonim ***** válasza:
38%

Nekem te tűnsz értetlennek kérdező. Gondolom nálatok is anyunak jut a nagyobb része a gyerekvállalásból, különben nem beszélnél ennyire foghegyről.

Nyilván nem kell senkinek vernie a mellét és hősként ünnepelni magát mert gyereket vállalt, de könnyűnek beállítani sem, főleg ha vannak saját tapasztalaid is akkor tudhatnád mennyi idő és türelemre van szükség a gyerekekhez.

Ráadásul ők sem egyformák, van amelyik teljesen nyugodtan átaludja kezdetktől fogva az éjszakákat a másik meg végigbömböli mert hasfájós. Később is ugyanígy, csak mással, szobatisztaság, tanulási, beszédkészségek. Azért gratulálok, hogy mindezt neked a kisujjadból sikerült kiráznod. Taníts még minket! :D

2020. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagy nekem te senkim, hogy bármit íis bizonygassak 🤣

Csak én is írtam egy véleményt, ezért van az oldal...

Sajnálom, ha a nem veled egyet értő emberek véleménye zavar!

Nem is tudom ki a frusztráltabb...

Ha te nem lennél az, akkor ezt a kérdést kise írod...

2020. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Azért az a legalja amikor próbálnak ismeretlenek vaktában oltogatni. 😃😃😃

Azért mert az

utolsó két válaszadó próbálja a kérdést elterelni a szájízük szerinti irányba még nem következik egyenesen, hogy a kérdés nem jogos 😃


Utolsó mégegyszer leírom, hogy megértsd, letojom, hogy mi vagy ne itt bizonygasd 😃😃😃

2020. máj. 19. 15:40
 28/71 anonim ***** válasza:
22%

Csak épp te írtad, hogy milyen fuszrált vagyok!

Idézlek a kérdésből:

"abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan..."

2020. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd kérdező, van aki semmi komolyat nem tud elérni azon kívül, hogy világra szart egy gyereket. Látod mennyire próbálják bizonygatni, hogy ez eredmény. Akinek vannak értelmes céljai is a gyerek mellett az sose fogja azt mondani, hogy a gyerekvállalás a legnagyobb dolog az életében.
2020. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
37%

Nekem van gyerekem és jó munkám is. Barátaim, családom is.

Nem tudom, valahogy nem foglalkoztat más gyereke! Van aki a terhességnél is jajgat...nekem nem volt gond!

2020. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!