Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mai nő 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai nő 30 körül már valóban elhasznált?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm párjával beszélgettünk, aki ezen a véleményen volt. Mikor csajok kiakadtunk ezen (talán joggal), akkor pontosított, hogy nem arról van szó, hogy nem kívánatos egy nő ebben az életkorban, hanem "túl sok" párkapcsolata volt. Kérdeztük, mi a túl sok. Azt mondta, egy is sok lehet, ha az tönkreteszi érzelmileg a nőt, mert utána már egyik sem fog tudni soha többé úgy senkihez sem kötődni, mint ahhoz az egyhez.

Márpedig minden eddigi barátnőjének volt valami drámai sztorija, hogy őt régen mennyire megalázta korábban egy férfi. Szerinte nagyon kevés az a nő, aki érzelmileg érett a komoly jövőre, családra, felelősségvállalásra. Szerinte minél több férfival van együtt az adott nő, az ő érzelmi értékét annyiszor kell megfelezni... na itt maradtunk ketten az asztalnál :D.

Aztán mondta még nekem, hogy becsüljem meg nagyon az első és azóta is egyetlen páromat, ne hallgassak arra, aki azt mondja, hogy még nem éltem eleget és pasizzak, mert az csak magához akar rontani. Hogy nem teljesítmény a minél több kapcsolat, mert mosórongyot nem ér az a nő, aki 30 éves korára (vagy előbb) 15-20 férfival is együtt volt (a szexuális-alkalmiakat is beszámítva). Én ezen nagyon elgondolkodtam őszintén szólva, mert mamám mondta nekem még ugyanezt, csak más szavakkal.



2020. okt. 15. 22:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
16%

Isten áldja mindörökké a csávót. Komolyan. Minden szava igaz es arany. 30f


Egyébként ezt rengeteg parterapeuta es pszichológus is mondja, kutatásokkal alatámasztva.

2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
50%

15-16 éves voltam a gimiben, egy nagy, éretlen kölyök, amikor az osztálytársnőim többsége már bőven pasizott sokkal idősebb férfiakkal (egyetemisták, volt akinek 30 éves barátja volt), és nem feltétlen hosszú párkapcsolatokban gondolkoztak (akkoriban már egy fél éves kapcsolat is komolnyak számított).


Eltelt több mint 10 év, elmúltunk 30 évesek, és az érettségi találkozón körülnézve azt látom, hogy bizony a többségüket eléggé megviselte az élet, pedig kevésnek van gyereke. Egyszerűen korábban értek évekkel, mint mi férfiak és igen, a másik oldalt korábban is indultak meg a lejtőn.


Ez persze nem jeleneti, hogy minden 30+ éves nő le van pukkanva, ahogy azt sem, hogy minden 30+ éves férfi ereje teljében van, de az biztos, hogy több "fáradt" nőt látok a saját korosztályomban, mint férfit.

2020. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
75%

Jah, és nem csak a párkapcsolatok építették őket lefelé, évekkel korábban kezdték a kemény bulizást, meglepő, de évekkel korábban kezdték a komoly piálást is, mint a fiú osztálytársak.


Nekünk nem volt nagyon hova és kivel menni, pénzünk is kevés volt, egy este megittunk 2 doboz sört, addig a lányokat már dolgozó férfiak hívták italokra, és szórakoztatták őket.


Ez sokkal többet nyom a latba, mint az, hogy konkrétan hány férfivel voltak.

2020. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1-2 kapcsolatom, de egyik sem ert veget olyan dramai, tragikus modon, hogy barmi hatalmas tuske maradjon bennem, ne tudjak mar szeretni es tarsai :D Pont ugyanolyan lelkes, szereto, vidam stb vagyok egy kapcsolatban, mint regen.

Nem hiszem, hogy mennyisegfuggo lenne, siman tonkretehet valakit a legelso is pl 22 eves koraban annyira, hogy sosem heveri ki teljesen es nem tud mar egy ferfiban sem bizni utana. Nekem az ilyesmi kimaradt szerencsere.

2020. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Engem az eddigi 2 kapcsolatom csak épített és nem elhasznált. Az első sikeresen kimozdított a komfort zónámból, a másodikban pedig megtaláltam a lelki békémet. Így szerintem többet kaptam az élettől mint amennyit veszítettem.
2020. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez a pasi, meg a nagymamád is csak a félelmeirők beszél, manipulativ szöveg, h ne legyél sok pasival, mert akkor a pasinak nincs fölötted kontrol. Hatalmi félelem. Nagyanyádnál eg társadalmi nyomás, az a rendes =értékes lány aki nem adja oda magát=megfosztja magát az örömöktől.

Ne dőlj be ijen hülyeségeknek! Kérdezd meg a pasit h mitől fsik? Talán attól h a nője elhagyjamegcsalja egy jobbal? Pffff

2020. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
81%

És ez a himsiviniszta jóember miért a nőkre életre ezt ki?

Csak manipulálni akar, biztos a barátnőjével is ezt teszi. Másrészt igaz biztosítja magának, hogy xar kapcsolatban is vele maradjon a nője. Ne hagyd már magadat befolyásolni hilyesegekkel.

2020. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
77%

"korábban is indultak meg a lejtőn."


Pont forditva. Egy harmincas nő sokkal inkább ad magára, mint egy férfi, akiknél a jellemző kooaszodas minden, csak nem fiatalos. Jóval előbb is oszulnek és több a túlsúlyos közöttük. Az önbizalmuk viszont határtalan. Ja, és úgy öltöznek mint nagyapám.

2020. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

16: miért gondolod, hogy fosna bármitől a srác? Barátnőmmel együtt vannak 6 éve, a srácnak volt 2 kapcsolata előtte, barátnőmnek egy. Nincs elnyomó kapcsolat, nagyon szeretik egymást, ami ennyi idő után ma már ritka. Mamámnál sem a félelem volt az önmegtartóztatás mögött (senki sem bántotta volna) vagy az, hogy nem kellett volna senkinek, hiszen gyönyörű lány volt, hanem az, hogy képes volt nemet mondani arra, hogy bárkinek, akivel nem tudja elképzelni az életét odaadja magát.

Én nem vagyok világszépe, de így sok a jelentkező, lenne bőven lehetőségem "élni", de én sem érzem, hogy az orgiákban meg r*banckodásban kellene kiteljesíteni magam! Utána hogyan néznék a párom vagy jövendőbelim szemébe, hogy őelőtte én már boldog boldogtalannak odadobtam magam, ő pedig örüljön, hogy itt az elhasznált testem (és lelkem)?

2020. okt. 16. 00:19
 20/46 anonim ***** válasza:
94%
De mitol lenne elhasznalt, azt mondd mar meg xD Attol meg mert megdug 10 ember, a test ugyanolyan marad. A lelek is, amennyiben nem megeroszakolasokrol, hanem kolcsonosen kivant aktusokrol volt szo. Nyilvan mivel te nem szexeltel sok emberrel, fogalmad sincs rola, hogy mi van. Ez nem baj, nem kotelezo X emberrel szexelni, de aki szexel, az sem lesz elhasznalt.
2020. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!