Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mai nő 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai nő 30 körül már valóban elhasznált?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm párjával beszélgettünk, aki ezen a véleményen volt. Mikor csajok kiakadtunk ezen (talán joggal), akkor pontosított, hogy nem arról van szó, hogy nem kívánatos egy nő ebben az életkorban, hanem "túl sok" párkapcsolata volt. Kérdeztük, mi a túl sok. Azt mondta, egy is sok lehet, ha az tönkreteszi érzelmileg a nőt, mert utána már egyik sem fog tudni soha többé úgy senkihez sem kötődni, mint ahhoz az egyhez.

Márpedig minden eddigi barátnőjének volt valami drámai sztorija, hogy őt régen mennyire megalázta korábban egy férfi. Szerinte nagyon kevés az a nő, aki érzelmileg érett a komoly jövőre, családra, felelősségvállalásra. Szerinte minél több férfival van együtt az adott nő, az ő érzelmi értékét annyiszor kell megfelezni... na itt maradtunk ketten az asztalnál :D.

Aztán mondta még nekem, hogy becsüljem meg nagyon az első és azóta is egyetlen páromat, ne hallgassak arra, aki azt mondja, hogy még nem éltem eleget és pasizzak, mert az csak magához akar rontani. Hogy nem teljesítmény a minél több kapcsolat, mert mosórongyot nem ér az a nő, aki 30 éves korára (vagy előbb) 15-20 férfival is együtt volt (a szexuális-alkalmiakat is beszámítva). Én ezen nagyon elgondolkodtam őszintén szólva, mert mamám mondta nekem még ugyanezt, csak más szavakkal.



2020. okt. 15. 22:04
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

20: szerintem nem kell beleharapni a sz*rba ahhoz, hogy megtudd, hogy rossz ízű :))) Viccet félretéve látom magam körül a többi lányt, és a sráccal ez a beszélgetés felnyitotta a szemem. A test ugyanolyan marad fizikailag igen akárhány partner után, a lélek közel sem.

9-es fogalmazott kicsit sután, de értem, hogy mit akar: egy elhasznált nő már nem vidám. Pontosabban a szája nevet, de belül sivár és boldogtalan, és teljesen mindegy, hogy a vakok számára belevalónak meg vagánynak látszik, mert belül meg ordít. Mindent aprópénzre váltott, ami valaha benne érzés és érték volt. De erről csak ő maga tud és ettől a legszörnyűbb az egész.


Amúgy látszik a stílusodból már bocs, hogy te is valami hasonló lehetsz.

2020. okt. 16. 00:40
 22/46 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi nem latszik a stilusomon, csak bele akarod magyarazni, mert ebben hiszel. Plane, hogy osszesen ket ferfival szexeltem eletem soran, szoval az elmeleted szerint nem is kene semminek lennie, ami latszodhat, lol.
2020. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
22 akkor te ezek szerint honnan tudod ilyen jól, hogy mi az elhasznált és mi nem? A te definiciód és pasiszámod alapján nem sokkal tudhatod jobban mint én :D
2020. okt. 16. 00:54
 24/46 anonim ***** válasza:
68%
En akkor ebbol kimaradtam. Sokkal tobb vagyok es egy viragszal. Oszulok, azt ennyi.
2020. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
73%

Tobb sraccal randiztam, csokoloztam, kettovel szexeltem, ennyi, de nem gondolom, hogy barmiben befolyasolt volna, ha a tobbiekkel is lefekszem, szimplan hamarabb elvesztettem az erdeklodest irantuk, minthogy addig eljussunk, ennyi.

Ha tulmisztifikalod a szexet, akkor lehet kiegsz. De valojaban nem tobb, mint egy kellemes (jo esetben) jatek egy vonzo partnerrel.

Ahhoz meg nem kell huszezer emberrel szexelni, hogy felfogd, hogy mindenki mashogy el meg es dolgoz fel dolgokat, es nem ket csoport letezik, a boldogtalan sok emberrel szexelok, meg a boldog kevessel.

2020. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Vazulnéne válasza:
21%
Mondjuk én adom a srácot, részben igaza van. Elég jó a meglátásai és látszik, hogy van tapasztalata. Én biztos többet hallgatnék rá.
2020. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Jövő nyáron leszek 30. Akkor már 7+ éve egyedülálló. Előtte sem voltam kelendőbb. Ez alapján nekem kb. patika állapotban kellene lennem. Hát nagyon nem... Sokkal "gyűröttebb", megviseltebb vagyok testileg-lelkileg, mint azok a hasonló korú nőtársaim, akiknek mindig volt alkalmi vagy komoly kapcsolatuk. Ők ragyognak, vonzóak, kívánatosak. Én meg egy fakó sz@r vagyok.
2020. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
29%
Könnyen lehet, ha kapcsolatról kapcsolatra szálldogált ész nélkül eddig is.
2020. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
21%

Minél több emberrel szexelt valaki/ minél több kapcsolata volt valakinek annál kevésbé ragaszkodik a másikhoz.

Emellett pedig mondjuk 20 évesen a nem "r..ancok" kb semmit nem várnak el a kapcsolatban csak a szeretetet/szerelmet, ez 30 éves korra eléggé megváltozik és lehet inkább van együtt valakivel akit kevésbé szeret, de biztosabb vele a jövő mint akit jobban szeretne de bizonytalan. Értem mondjuk megélhetésre.

2020. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy kapcsolattól várja a világot azon már egy kapcsolat partner is meglátszik.

Akinek jól esik a testiség, önmaga tud maradni a párja mellett, annak nem fog az arcára kiíródni, hogy hány emberre volt így úgy.

Ugyan olyan boldogan fogadja az újat, mint az elsőt.

Sőt, ha olyan sérülés is éri, megcsalás, kihasználása, abból is előbb gyógyul fel, és maximum annyiban változik, hogy jobban figyel a másik hülyeségeire, mik az intő jelek, hogy el se kezdje, kilépjen.

2020. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!