Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vallás mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallás mennyire számít nálad párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy vallásos, akkor összejönnél olyannal, aki nagyon vallásos?

Ha vallásos vagy, akkor összejönnél olyannal, aki ateista?

Ha mindketten vallásosak vagytok, de eltérőek a vallásotok, akkor zavarna téged, hogy másban hisz mint te?


Attól is függ, hogy történelmi vallásról van szó vagy nem?



2021. jan. 31. 16:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
78%
Ateista vagyok, soha nem jönnék össze olyannal aki vallásos. Mert valószínűleg napi szinten kiboritana az ájtatosságával.
2021. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem jönnék össze vallásos emberrel... nem kell a vita, hogy nem megyek vele a misére.
2021. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%
Ateista vagyok, nem jönnék össze hívő emberrel.
2021. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
volt már vallásos partnerem. Nem erőltette a vallást nekem
2021. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Vallásos vagyok és igen az ellentétét is elfogadnám ha úgy alakul -nem egy kizáró ok-.

Valóban nem volna egyszerű az egyik oldalon sem.. , de ismerek olyen embereket akik így is vállalták..

2021. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%

Vallásos vagyok. Nem járok minden héten templomba, de esténként szoktam imádkozni, hiszek Istenben stb...

Ateistával biztos nem jönnék össze. Katolikus vagyok, de mondjuk reformátussal összejönnék.

2021. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%
Ateista vagyok. Ha úgy alakulna, hogy a párom hívő. Nem zavarna a dolog, mindaddig amíg nem akarja rámerültetni az egészet. Nem zavarna ha templomba jár. De rám ne erőltesse az egészet.
2021. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
53%

Bigott vallásos, laposföld hívő vagy fideszes, nálam egyre megy.


Agymosott emberrel nem állnék össze.


27/f

2021. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem képvisel semmilyen szélsőséges irányt és nem akar semmiről győzködni meg rámkényszeríteni a vallását vagy bármi ezzel kapcsolatos szokást, akkor engem nem zavarna. Ha én tiszteletben tudom tartani az ő hitét és szokásait, szerintem elvárható, hogy ez kölcsönös legyen. Ha ez nincs meg, akkor viszont biztos nem működne.
2021. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
78%
Ateista vagyok. Nem jönnék össze vallásossal. Előbb utóbb úgyis csak konfliktus lenne belőle.
2021. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!