Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vallás mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallás mennyire számít nálad párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy vallásos, akkor összejönnél olyannal, aki nagyon vallásos?

Ha vallásos vagy, akkor összejönnél olyannal, aki ateista?

Ha mindketten vallásosak vagytok, de eltérőek a vallásotok, akkor zavarna téged, hogy másban hisz mint te?


Attól is függ, hogy történelmi vallásról van szó vagy nem?



2021. jan. 31. 16:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
29%
Sose kellene vallásos ember, annál intelligensebb társ való hozzám. 🤮. A férjemmel mindketten ateisták vagyunk. Nem hiszünk nem létező istenekben, ahogy a mikulásban, a fogtündérben, a démonokban és a vámpírokban sem. Mivel nyilván egyik sem létezik.
dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
87%
Alap, hogy a világnézetünk egyezzen.
dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
68%
Vallásos vagyok, és csak hasonló hitűvel jönnék össze. Szerintem ez így fair.
dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
45%
Azzal, aki nyitott mindket iranyba, osszejonnek. De a dogmat nem viselem el. Akar dogmatikusan materialista, akar vallasos.
dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
69%

44: Azért aki nem hisz a dogmákban, az mondjuk nem

vallásos😆. De ilyen a világ, a sátán játszótere.

dec. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
80%

Ateista vagyok és nálam határozottan kizáró ok ha valaki vallásos. Nemrég ismerkedés közbe kiderült a nőről, hogy az (és nyilván diplomatikusan) de eléggé gyorsan megszakítottam vele a kapcsolatot.


Ha kell egyedül rohadok meg de akkor sem fogok vallásos emberrel összejönni. Szánalmasnak tartom ha valaki a 21. században még vallással foglalkozik. Egyszerűen agyilag nem vagyunk egy szinten.

dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
31%
A nagyszüleim katolikusok voltak, a szüleim abszolut nem foglalkoztak ezzel. Én Ateista vagyok, nem jönnék össze vallásossal, nem az én világom olyasvalakiben hinni aki nem is létezik. Örök vitatéma lenne. A férjem az apja révén zsidó, de nem vallásos egyáltalán.
ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
61%

Számomra azért ne legyen bigott vallásos, mert utálom az egyházat. Ellenben istenhívő spirituális vagyok. Párom egyébként eredetileg katolikus és szeret évente egyszer vagy kétszer misére menni... De nem bigott és ráadásul nyitott a spiritualitásomra. Ketten együtt felfedeztük azt, hogy valójában mindenben van kapocs és meg lehet találni.

Más témákban elítélem az előzetes irreális elvárásokat és előítéleteket, de egy bigott vallásossal megölnénk egymást. Ahogyan ateistával is.


35/F

ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
60%
Keresztény vagyok míg a párom ateista és megvagyunk. Nem erőltetem rá a hitem - ami nem egyenlő a Bibliával hiába vagyok keresztény - és ő se mondja a magáét. Beszélgetünk másról.
ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
60%
Ja, ő is keresztény, de váltott.
ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!