Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már ritka ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ritka ha egy férfi önálló? Részletek lent

Figyelt kérdés

30as nőként hosszú kapcsolat után ismerkednék, és ledöbbent az mennyi hasonló korú férfi lakik még otthon..... semmi önállóság.

Vagy ez csak engem zavar ? Mondom ezt úgy, anyukám és csak, hely is lenne nála, de eszemben sem jutna ott lakni és ujra “ kislánynak lenni” , szinte visszafejlődést jelentene.


2021. febr. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
90%

"Nőként annyit várok el, amennyit én is nyújtani tudok"


Értem. Csak ebben a helyzetben szerintem ha neked van lakásod, tök feleslegesen várod el a másiktól is. Minek? Egy nem elég? :D

Páromnak is van lakása, nekem is van lakásom. Ő örökölte, nekem anyuék tették a seggen alá. (Az már csak a hab a tortán, hogy munka miatt költöztünk, így hiába van több lakásunk, albérletben lakunk:D) Oké, ki tudjuk adni az egyiket, ami nyilván plusz bevétel, de igazából lakni jó esetben elég egy is. Egy normális kapcsolatban (pláne 30 körül) pedig amúgy is aktuális az összeköltözés.


Ha nekem van lakásom, neki nincs, akkor logikusan ő költözik hozzám. Nem értem ezzel mi a gond. Ha két lakásunk van, akkor is csak az egyikben lakunk...

Ha pedig minden oké, akkor KÖZÖSEN gyűjtünk, hogy majd később tudjunk egy nagyobbat venni, ahova jöhet majd a gyerek.

2021. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar, hogy még édesanyámmal lakom, de sajnos nem tudok előrelépni. Az egyetemi diplomámmal nem tudok elhelyezkedni, emiatt 24 évesen nagyon nehéz helyzetben kezdtem el munkát keresni. Az első munkahelyemen nettó 146 ezret kerestem, a jelenlegi munkahelyemen nettó 133 ezret keresek. Közben volt egy 9 hónapos munkanélküli időszakom. Szerinted miből menjek el albérletbe? Megyeszékhelyen lakom de 70 ezer alatt nincs albérlet, tehát a fizetésem fele kapásból elmenne a bérleti díjra, aztán hol van még a rezsi és a bevásárlás? Nézegetek szobákat is 30-40 ezerért de nagyon nehéz kifogni egy normális helyet. Amúgy nem verem el a pénzt, ilyen fizetés mellett is összegyűjtöttem 500 ezer forintot 6 hónap alatt, de az nem sok mindenre elég plusz ha munkanélkülivé válsz hamar leapad. Én szívesen elköltöznék de nem tudom megoldani.
2021. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok: én is szívesen hoznék fel lányt magammal, de emiatt szégyellem. Én 26 vagyok egyébként, van egy 33 éves bátyám aki nem is akar elköltözni soha...na ő tényleg gáz.
2021. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

21 Nem kezdem azzal, hogy magamhoz költöztetek valakit.

És ha valami nagyon egyoldalú,( nem csak ezen a téren gondolom) tehát ha mindig csak ő jöhetne hozzám , így el sem lehet jutnánk az összeköltözésig.


Én elismerem van aki tényleg gyűjt , de azért van aki csak takarózik ezzel. Pl elmondta otthon él , mert gyűjt, nagy házuk van de mindent ő csinál és ellátja magát.

Igen àm, csak közös vásárlás alkalmával rácsodálkozott az Öblítő meg a főzőtejszín árára, nos ha valaki tényleg önálló és ellátja magát akkor mos és főz és azért nem lepi meg mennyi egy xy márkájú Öblítő.

2021. febr. 14. 11:08
 25/57 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell azonnal odaköltöztetni, azért pár hónapig el lehet lenni azzal, hogy ő megy hozzád.

Nekem pl. pont az évekig tartó jarogatás nem fér bele.

2021. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
34%

Az alkalmas pasik huszonéves korukban bőven elkelnek és harmincas korukra házastársuk van.


De ugyanez igaz a nőkre is, és ezt veheted kritikaként magaddal szemben. És ne mondja minden szingli 30-as nő, hogy egy 5-10 éves komoly kapcsolatból jön. Nyugodtan megkérdezheted magad mi a fenével töltötted a huszonéves korod. Hogy a pasizás, utazás, karrier, bulizás miért volt fontosabb.

2021. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
88%

22-23: szerintem ne szégyelld, és ez ne tartson vissza, hogy ismerkedj. Egy normális lányt az ilyesmi egyáltalán nem zavar, csak a gyakorin vannak ilyen sötét nők (mint a kérdező is).

Mondom ezt nőként.

2021. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

26 Két, hosszú kapcsolatom volt. Sosem voltam bulizós típus,nem így terveztem de ugye ember tervez....


27 Ha neked ez sötét meg sértegetsz, Téged minősít. Én a saját véleményem írtam le de irtam azt is akinek úgy megfelel csinàlja úgy. Nem sértegettem az ellenvéleményen lèvőket.

2021. febr. 14. 11:25
 29/57 anonim ***** válasza:
91%

nekem is fura, inkább egy pukkadék albérlet, de legyek önálló

de amúgy anyuciéknál lakó (vagy anyuciéktól egyből a pasi lakásába cuccoló) nőkből sincs hiány.

2021. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
90%

#27

Nem azzal van a bajom, hogy a szüleimmel élek, hanem hogy az említett idióta bátyámmal közös a szobánk...emiatt soha nem hoznék fel ide egy lányt sem, még talán akkor sem ha nem lenne itthon senki. Remélem azért max egy éven belül külön tudok költözni.

2021. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!