Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már ritka ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ritka ha egy férfi önálló? Részletek lent

Figyelt kérdés

30as nőként hosszú kapcsolat után ismerkednék, és ledöbbent az mennyi hasonló korú férfi lakik még otthon..... semmi önállóság.

Vagy ez csak engem zavar ? Mondom ezt úgy, anyukám és csak, hely is lenne nála, de eszemben sem jutna ott lakni és ujra “ kislánynak lenni” , szinte visszafejlődést jelentene.


2021. febr. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
91%

#28: a kérdésed eleve sértő, provokatív és értelmetlen, tehát ne légy felháborodva, ha valaki minősíti az értelmi szintedet.

Inkább kicsit nyitottabb szemmel járj a világban, hogy lásd, milyen anyagi helyzet jellemző a társadalom nagy részére. Elvárások és morgás, meg gyakorizás helyett inkább a saját magad fejlesztésével foglalkozz.


Mondom ezt nőként, jó családból származóként, saját lakással rendelkezőként.

2021. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

31 Semmi sértő nem volt benne, mindenki szabadon kifejezheti a véleményét. Nyitott szemmel járok, és igen épp emiatt tapasztaltam, hogy sok az önállótlan ember. Te mást tapasztaltál vagy másképp gondolod az a Te véleményed. Más dolgokat ne keverjünk ebbe bele.


Most szép és jó, hogy bevéded őket de ha Te vagy ilyen helyzetben mentèl volna fel így, anyu mellé a félszobába a férfihoz ?

2021. febr. 14. 11:47
 33/57 anonim ***** válasza:
82%

#31

Igen, igazad van, nyitott szemmel kell járni, és látni a társadalmat, az emberek helyzetét. De ezt a kérdező is látja. Sokan rámutattak, hogy 2 ok is lehet, az egyik az anyagi, amire csak részben van hatása az embernek (pl tanulhat nehezebb, de piacképesebb szakmát, dolgozhat nagyobb áldozattal, keményebben a több fizetésért). Persze könnyű annak, akinek jó a háttere, mert aki nem szerencsés, még így is sokat kell küzdjön, tehát ez esetben érthető. De nem is ezzel volt senkinek se baja. Hanem a másik okkal: a kényelem, életképtelenség. Élhet valaki otthon szorgosan, gyűjtögetve, segítve stb. Vagy úgy, hogy életében nem mosott, főzött, vásárolt be stb. Ez utóbbival van a baj, és ez már nem anyagi helyzet függvénye. Én a mamákat hibáztatom itt, akik elkényeztetik a pici fiacskájukat, mindent csicskaként megcsináltak neki, a gyereknek sose kellett segítenie. Az vezet ide.

2021. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nekem van saját lakásom, átjössz egy kávéra?
2021. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
81%
Nem kérdező, nem ritka. Csak a kelendő pasik már huszonévesen bőven elkelnek és a barátnőik úgy vigyáznak rájuk, mint ritka kincsekre. Egy felnőtt, érett pasi ritkán szingli, akkor sem sokáig.
2021. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
34 Nem ismerkedési céllal tettem fel a kérdést de azért köszönöm.
2021. febr. 14. 12:02
 37/57 moozygoo ***** válasza:
62%
Szerintem nem ritka, én 26 éves vagyok és szobát bérlek, ismerőseim se szüleiknél laknak.
2021. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az a baj a folyton nálam lógással, hogy akkor ő vendég, ki kell szolgálni, ezt nem kapom vissza, és olyan, mintha anyucitól anyucihoz költözne.
2021. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 moozygoo ***** válasza:
58%

Miért kéne kiszolgálni?

Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol a lánynak volt lakása és hozzájártam.

Házimunkaba belehet segíteni, anyagiakba is belehet szállni

2021. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

39 Ez azért nem így van, ha nem életvitelszerűen él itt azért gáz lenne pénzt kérni.Hiszen gondolom oda ad pénzt ahol ténylegesen él.

Meg mivel az én lakásom én tudom mi hol van , nem jó ha kutakodna x dolgot keresve stb ezzel ugyanúgy nincs megoldva a probléma.

2021. febr. 14. 14:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!