Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a szeretőm nem mondta, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés

Neki a névnapja volt én felköszöntöttem.

Egész nap beszélgettünk, kicsit rosszul esett, hogy ilyet elfelejtene amikor ez nem személyes ünnep ugymond.

Jól esett volna ha mondja.

Kicsit csalódott voltam, hogy mindenféle vadidegen mondta de ő meg nem.



2021. márc. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem tart nőnek ezek szerint....Ezen gondolkozz el!
2021. márc. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
83%
Mivé lett a világ... Nagyobb bűn, ha a szeretőnket nem köszöntjük fel mindenféle hülye ünnep alkalmából, mint az, amikor szeretőt tart valaki.
2021. márc. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az gáz, hogy magadat nem tiszteled eléggé.
2021. márc. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
32%
Mitől nő egy nő ?
2021. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
34%

Én megértelek kérdező, ugyanez volt velem is. Sőt, még fel is hozta a nőnapot, mint témát, de ennyi. Csalódottság van bennem is.

A többieknek mondom, nem hatalmas szerelmi vallomást várunk ilyenkor nyilván, ahogy máskor sem, mert ez nem erről szól, de azért egy "boldog nőnapot" üzenetet le lehet írni szerintem.

2021. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
69%
Te a hobbipunci vagy az életében. Nyilván nem azért tart, hogy kedveskedjen neked, hanem hogy ürítsen beléd és kész. Az a gáz, hogy nem tudod hol a helyed.
2021. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
69%
6-os de ha csak szexre kellesz neki akkor mit vársz.
2021. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Az az érdekes én nem írok neki de ő minden egyes reggel ír jó reggelt üzenetet majd egész nap írkál, este megint kedvesen elköszön, reggel megint kezdi előről. Egy nap olyan nem volt, hogy ne írt volna. Ennyi erővel ha csak szexet akar minek ír állandóan?


Jó azért hangsúlyoznám nem kapcsolatot várok de igenis legyen figyelmes, ha nem érzem nőnek magam mellette akkor nem fogok szexelni sem vele.

Ezekután el is gondolkodtam, hogy akkor ennyi keressen mást akinek ennyi figyelmesség sem kell.

2021. márc. 9. 07:33
 9/54 anonim ***** válasza:
64%

6-os vagyok.

"boldog nőnapot!" Ennyit. Mert ennyit le lehet írni.


Én senki felett nem szoktam ítélkezni, minden ember más, és minden kapcsolat más, a miénk pl nem csak a szexből áll, nem csak "használjuk egymást". Akik ide kommenteltek, csak a lepontozáshoz értenek, mert "jujj szerető", na ezek az emberek ezt nem fogják megérteni, de igazából nem is akarom.

2021. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
#7 a nők nem kutyák, hogy beszélsz...vagy egy megkeseredett pasi vagy akinek semmilyen nő nem jut és itt éled ki a dühöd? Gondolkozzál már egy kicsit...
2021. márc. 9. 07:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!