Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a szeretőm nem mondta, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés

Neki a névnapja volt én felköszöntöttem.

Egész nap beszélgettünk, kicsit rosszul esett, hogy ilyet elfelejtene amikor ez nem személyes ünnep ugymond.

Jól esett volna ha mondja.

Kicsit csalódott voltam, hogy mindenféle vadidegen mondta de ő meg nem.



2021. márc. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
98%
Szokták mondani, hogy "az igazság fáj". Nem a random kommentelő a te bajod, akiről azt se tudod kicsoda, hanem hogy tudod hogy úgy van ahogy mondja. A szeretődnek kellene keménykedni, nem itt.
2021. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
66%
Szrul választottál... Én az enyémtől még ajándékot is kaptam meg virágot 😂
2021. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, nyugi ne kapd fel a vizet, ezek az emberek a valóságban rád sem mernének nézni, nemhogy ilyeneket mondani. De tudod, itt mindenkinek nagy a szája, mert itt LEHET ☺️
2021. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Nem az első mondatával van bajom hanem az utolsóval, hogy tudjad hol a helyed.


Ez a mentalitás sokat elárul róla azért.

2021. márc. 9. 08:02
 15/54 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert csak egy szerető.
2021. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
88%
A szeretőtartás lényege a kölcsönös szexuális örömszerzés. Ha valamelyik fél elkezd bele többet gondolni, akkor születnek a hasonló kérdések és általában, így, vagy úgy végetér a sztori. Ha te bevállaltad a szerető szerepet, ezt is sejtened kellene szerintem. Különben meg te választottad ezt a manust valamiért. Nem lehet mindenben jó. ha abban jó, amire egy szerető való, akkor minden ok. Nem?
2021. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
53%

A nők nem kutyák ez igaz. De én nem is minden nőről beszéltem, hanem rólad. Tisztázzuk akkor:


Te szerető vagy. A szeretőt kizárólag a szexért tartják. A te funkciód annyi, hogy szétteszed a lábadat, és hagyod, hogy beléd ürítsenek. Ezt a szerepet senki nem kényszerítette rád, hanem ÖNKÉNT VÁLLALTAD. Úgy döntöttél, hogy te nem nő leszel, hanem szexuális erőforrás.


Tudod a "nő" kifejezés nem csak biológiai. A nőnek van tartása, büszkesége. A valódi nő olyan kapcsolatra törekszik, ahol a felek kölcsönösek megbecsülik és tisztelik egymást.


De te szerető vagy. Önként vállalva - szóval ne játszd itt most a sértett büszkeséget, mert rohadtul semmi jogalapod nincs rá! Vállaltad az ürítőtégely szerepét, szóval...


... Tudjad, hol a helyed!

2021. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

#18 hát ha neked a szex annyi, hogy valaki szétteszi a lábát és bele ürítesz akkor furcsa vagy nálam egy szex nem így néz ki de oké te tudod, csak ezt ne vetítsd ki rám mert nem így néz ki a szex nálunk.


Egyáltalán nem így viselkedik velem, hogy ennyire kutyába se érezzem magam szex közben.

Nyílván én választottam és azért mert jó vele. És nem csak a szexet kapom meg mivel nekem az kevés lenne, hanem azt a bújást romantikát is amit igénylek. Sőt nem is az van, hogy helló szia szex és helló szia megint. Napokat szoktunk egymásnál tölteni de mind1 nem magyarázom neked mert látom neked nagyon mást jelentenek dolgok mint nekem.

2021. márc. 9. 08:47
 19/54 anonim ***** válasza:
64%

Most magadat próbálod meggyőzni, vagy engem? :D

Bújás, romantika... hát hogyne... a szeretői kapcsolat nyilván erről szól :D

2021. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
73%

"minden egyes reggel ír jó reggelt üzenetet majd egész nap írkál, este megint kedvesen elköszön, reggel megint kezdi előről. Egy nap olyan nem volt, hogy ne írt volna. Ennyi erővel ha csak szexet akar minek ír állandóan?"

Pedig pont azért ilyen mert csak d.gni akar. Így tart meg, csak te naívan azt hiszed ( mert úgy állítja be) mintha ez a kapcsolat egy bensőséges valami lenne. De nem az. Tutira másnak is csapja a szelet, hasonlókat írogatva. Ez egy játszma. De ha dalolva vállalod...

2021. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!