Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a szeretőm nem mondta, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés

Neki a névnapja volt én felköszöntöttem.

Egész nap beszélgettünk, kicsit rosszul esett, hogy ilyet elfelejtene amikor ez nem személyes ünnep ugymond.

Jól esett volna ha mondja.

Kicsit csalódott voltam, hogy mindenféle vadidegen mondta de ő meg nem.



2021. márc. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Én is meg a másik fél is szinglik vagyunk. Ebben az esetben nem csal meg senki senkit.


Viszont nem ítélem el azokat akik kapcsolatban teszik meg. Én is voltam kapcsolatban szerettem a barátom de nagyon nem figyelt rám és mikor más jobban törödött velem hosszú ideig tépelődtem mit csináljak.

A lényeg az ahol valaki félremegy kapcsolatban ott már valami elromlott vagy eddig sem működött.

Aztán van aki gyerek miatt bennemarad a rossz kapcsolatban de igazából a szerető ad meg neki mindent.


Mindennek van ok-okozatja szóval én nem ítélek el senkit.

2021. márc. 10. 16:16
 52/54 anonim ***** válasza:
49%

Talán azért nem ítélkezel, mert nincs az intelligenciaszinted a béka segge alatt.

És igen, aki kikacsint, ott már baj van, nem kicsi.

És még mindig nem akarják megérteni, hogy a férfiak 99%-a azért marad, mert beletette mindenét a házasságba, illetve van gyerek. Maradék 1% meg a kényelemért. De aki félrejár, sosem az asszony miatt marad


Én ismerek több embert, akiket csak az anyagiak kötnek össze. De egy gyerekkel lehet a legszebben zsarolni

2021. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
50%

#48: "Annyi különbséggel, hogyha én tudom, hogy csak szexet akar akkor nem mentem volna bele. De minden meg lett ígérve csak történtek dolgok, amik közbeszóltak. :) Én meg időközben beleszerettem. Szívem szerint hagynám már de ő nem enged, így nagyon nehéz kilépni. Még nincs hozzá elég erőm. Szeretem."


Ekkora hazugság és ferdítéshalmazt így egyben, ezt nem lehet nem kiemelni!


1. Fogalmad sincs róla mi a szerelem. Különben meg sem fordult volna a fejedben (még gondolatban sem), hogy félrelépj a párodtól.

2. Arról sincs fogalmad, hogy mi a gerinc és egyenes tartás, hiszen akkor ha már nem működött, akkor kiléptél volna belőle, nem titokban beújítod a másik férfit és csak miután stabilnak érzed (vagy jogilag megkopasztottad), azután dobod ki az előzőt.

3. Akkora arcod van, hogy magadban semmilyen hibát nem látsz meg, most is a szerető a hibás, aki csak szexet akar. Mit akarna mégis egy gerinctelen nőtől? Írja ki a homlokára, hogy ő a következő balek, aki majd együtt él veled meg egy levegőt szív akkor is, ha nincs szex?

4. Beleszerettél és ő nem enged, miközben pár szóval előbb még azt írtad, hogy nem mentél volna bele? Ez nem szerelem, hanem függőség, mint mikor valaki cigizik vagy drogozik. Ha nincs lehetősége, akkor lekattan róla, de amint elé teszed a cuccot, úgy ugrik rá mint a patkány, ha elé teszed az ételt mert annyi intelligenciája, önuralma és tartása is van.


"Lehet hibáztatni, nem érdekel."


Hibáztat a hóhér, csak leírjuk, hogy ostoba vagy és még csak a tükörbe se mersz nézni a hatalmas egód miatt.

2021. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
60%

"A lényeg az ahol valaki félremegy kapcsolatban ott már valami elromlott vagy eddig sem működött."


Ezért kell a régivel lezárni és úgy belemenni egy újba.


"Aztán van aki gyerek miatt bennemarad a rossz kapcsolatban de igazából a szerető ad meg neki mindent."


Akkor meg megbeszélni. Eleve nem lenne szabad azonnal gyereket vállalni vagy azért összejönni, mert becsúszott.


"Mindennek van ok-okozatja szóval én nem ítélek el senkit."


Nem az ok-okozat miatt nem értjük az okát, hanem egyszerűen morálisan (mindenféle vallási dogmától eltekintve) gerinctelen. Az emberek EGYÜTTÉLÉSE szempontjából tetűség.


Más példával: Mint mikor azt mondod, hogy más is lop kenyeret a boltból, te is megteszed. Vagy más is eldobálja a szemetet, te miért ne tennéd?


Milyen világ lenne, ha TÖMEGEK döntenének így?


És nem gondolsz bele, hogy mit érez, mit él át a megcsalt fél. Nem kell empatikusnak sem lenni vagy sajnálni, csak belegondolni, hogy ok-okozati szempontból ha begőzöl és a nőt lelövi a férfinek meg levágja a farkát és utána lövi le, amikor már eleget szenvedett, akkor azt is vissza lehet vezetni ok-okozati összefüggésre és a tetteket nem fordítva vissza a szankció, hogy őt leültetik vagy azt se várja meg, hanem maga is öngyilkos lesz.


Hidd el, baromi frusztrált tud lenni egy ember, ha realizálódik benne, hogy a jámborságának és kedvességének az a jutalma, hogy éveken át félrekúrt az asszony.


És ezt úgy mondom, hogy többnyire a "sötét" oldalon voltam én is, mint férjes asszonyokat dugó szerető. És évek kellettek, mire rájöttem, hogy igazából ezt a mintát láttam mindenhol magam körül, ahol szexuálisan aktív volt bármelyik fél. Egyszerűbb volt félremenni.


És megundorodtam a nőktől és és magamtól is, amikor szó szerint ott élősködtem a sokszor puccos ingatlanokban, mint egy sutyerák munkanélküli, miközben a férfi még csak csúnya se volt és állítólag jól keresett és némelyik nő annyira befolyásolható volt, hogy ha akartam volna, akár még a férfi elföldelését a hátsó kertben is megtervezhettem volna. Mindezt úgy, hogy a férfi semmi gonoszságot nem követett el, csak az évek alatt halmozódott a nőben a sok apró sérelem, mint az általad is említett évfordulós dolog meg a Valentin-napi, meg a horkolás meg a "szándékosan nem olyan színű autót vett a szemét" és ez vulkánként készült kitörni belőle.


Kicsit kellett volna szítanom a tüzet és simán benne lett volna, hogy a szekrényből kiugorva egy zsinórral megfojtva bezsákoljuk és elássuk a hátsó kertben vagy megetessük a három bullmasztiffal.


Félelmetes, hogy egyes emberek mennyire képesek elveszíteni a realitásérzéküket egy ilyen esetben, ha érzelmileg érintettek.


És ami a legrosszabb, hogy engem is annyira megrontott ez az életmód, hogy már nem tudok normális, egészséges párkapcsolatban funkcionálni. Mert megszűnt a bizalom. Mert mindig bevillannak a dolgok a szeretőkkel, mindig elképzelem a szituációkat abból a szemszögből, amit nem látok.


És nem tudok rá megoldást találni. Sem arra, hogy mikor látom, hogy a telefonjába bújva mosolyog, akkor tényleg a barátnője küldött cicás videót vagy valami féreg flörtöl vele, aki bejelölte. De nem akarok az sem lenni, aki ellenőrzi, akár titokban sem.


Vagy mikor meghúzva a határaimat ellenállok a sokadik papuccsá nevelési kísérletnek és látványosan húzza a száját, hogy én mekkora szemét vagyok, amiért ezt vagy azt döntöttem, akkor mindig eszembe jut, hogy ez most megint apró morzsaként gyűlik benne és készül arra, hogy a megfelelő időben - mikor megjelenik az a bizonyos féreg, aki hatással lesz rá és flörtöl vele és a 21. században ehhez már az internet is elég - vulkánként robbanjon ki belőle az összes ilyen múltbéli sérelem, mikor nem értettünk egyet a szoba falának a színében vagy kihagytam 1-2 ebédet az anyósnál és ezen nem fog érdemben változtatni, hogy nem felejtettem el évfordulókat, mert elég felírni a naptárba.


Sőt, lehetnék én mindenben tökéletes is, még az sem 100%, hiszen volt olyan szeretőm, aki nyíltan bevallotta, hogy igazából a férje egy álompasi és mindent megad neki, amire vágyik és még a szex is jó vele és a "miért vagyok akkor én?" kérdésre szemrebbenés nélkül rávágta, hogy Neki életében 3 férfi volt, a 3. a mostani és ki akart próbálni egy olyan karaktert, mint én, meg még szeretne egyszer feketével meg latinnal is kipróbálni, hogy milyen lehet.


Aztán eljutottunk oda, hogy egy apró dologban mégsem tökéletes a férj. Nem megy bele nyitott kapcsolatba. De a nőnél volt a hiba, mert meg sem kérdezte tőle, hiszen elmondása alapján túl tökéletes pasi ahhoz, hogy kockáztasson.


És itt még pénzügyi okok sem voltak szerintem, mert a lány családja elég tehetős volt, a férfi meg egy vidékről feljött tanárember.


De nem ragozom tovább a dolgot, remélem így már kellően szemléletes ahhoz, hogy megértsd, hogy nem feltétlenül kell ítélkezni ahhoz, hogy megértsük: nem csak társadalmi szinten baromi káros ez az egész, hanem még egyéni szinten is tönkreteszi és felőrli a lelkedet. Nem leszel már ugyanaz az ember.

2021. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!