Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a szeretőm nem mondta, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés

Neki a névnapja volt én felköszöntöttem.

Egész nap beszélgettünk, kicsit rosszul esett, hogy ilyet elfelejtene amikor ez nem személyes ünnep ugymond.

Jól esett volna ha mondja.

Kicsit csalódott voltam, hogy mindenféle vadidegen mondta de ő meg nem.



2021. márc. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

Képzeld vannak férfiak akiknek van igényük a bújásra, a te mentalitásoddal ez meglepő mi? :D


Ettől még nem lesz több ez a dolog, de emberek vagyunk mindenki vágyik egy kis szeretgetésre.


És képzeld vannak férfiak akik szexkapcsolatba nem csak a "saját ürítésük" érdeki hanem az is, hogy igenis ki legyen a nő is elégítve. Fhú micsoda férfiak vannak mi? :D Gondolom neked ilyen eszedbe sem jutna...

2021. márc. 9. 09:03
 22/54 A kérdező kommentje:

#21 mivel ez nem komoly kapcsolat ezt mi meg is beszéltük, mondtam is ha úgy van nyugodtan mondja el ha ismerkedik vagy ilyesmi nem fogok haragudni mert nincs miért, ez egyszer véget fog érni és ez így normális a szexkapcsolatok nem tartanak örökké


csak azon akadtam fent, hogy nőnapra ennyit nem írt

2021. márc. 9. 09:07
 23/54 anonim ***** válasza:
31%
Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. Egyenjogúság van. Pont annyi köszöntést fogsz kapni ahány férfit felköszöntöttél férfinapon. Majd biztos nőseggnyalási napot fogunk tartani kollektíve. Hol él ez?
2021. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. márc. 9. 09:16
 25/54 anonim ***** válasza:
78%

Hát hallod kérdező, te iskolapéldája vagy minden negatív tulajdonságnak, amit egy nő csak hordozhat magában!


"Képzeld vannak férfiak akiknek van igényük a bújásra, a te mentalitásoddal ez meglepő mi? :D"

Van igényem a bújásra, a romantikára. De tudod, azt nem szeretői kapcsolatban szokták csinálni, hanem NORMÁLIS kapcsolatban. Akivel komoly kapcsolatban vagyunk, annak adunk valamilyen apróságot nőnapra, kedveskedünk neki, például készítünk neki egy finom vacsorát, ezzel is jelezve, hogy értékeljük, hogy van nekünk. Azzal összebújunk, romantikázunk stb.

Szeretői kapcsolatban nincs ilyen. Akit csak dugni tartunk, azt úgy is kezeljük. Márpedig te ebben a típusú kapcsolatban vagy, úgyhogy innentől nincs jogalapod számonkérni a férfit.


"Ettől még nem lesz több ez a dolog, de emberek vagyunk mindenki vágyik egy kis szeretgetésre."

Ha szeretgetésre vágysz, miért nem keresel inkább (úristen, kimondani is alig merem!) egy NORMÁLIS kapcsolatot!? Tudod, ahol randiztok, megismeritek egymást, megnyíltok egymásnak, és ha minden passzol, akkor együtt megpróbáltok felépíteni valamit.

Ezt kéne végre felfognod. A szeretgetés az a komoly kapcsolatban van. Szeretői kapcsolatban NEM JÁR! Fel tudod ezt fogni!?


"És képzeld vannak férfiak akik szexkapcsolatba nem csak a "saját ürítésük" érdeki hanem az is, hogy igenis ki legyen a nő is elégítve. Fhú micsoda férfiak vannak mi? :D Gondolom neked ilyen eszedbe sem jutna..."

Ez itt ismét csak a testi kielégülés. Jó dolog az is, de ne csinálj már úgy, mintha ennek bármilyen érzelmi töltete is lenne! Ismétlem: SZERETŐI kapcsolat. A szexuális örömszerzés a cél. A férfi ezt megadja neked a SZEXBEN.

De mondd már meg, a szexhez hogy a francba jön a Nőnapi köszöntés!? Az már a lelki része. Az neked NEM JÁR. Neked a szexuális rész jár csak, hogy kapsz néhány testi orgazmust. Érd be vele.


"mivel ez nem komoly kapcsolat ezt mi meg is beszéltük, mondtam is ha úgy van nyugodtan mondja el ha ismerkedik vagy ilyesmi nem fogok haragudni mert nincs miért, ez egyszer véget fog érni és ez így normális a szexkapcsolatok nem tartanak örökké"

Pfffff.... Te tényleg nem érzed, ez már mennyire gáz!? Mondja el nyugodtan, nem fogsz rá haragudni... de akkor áruld már el nekem: ha tényleg nem számít semmit, akkor miért akarsz róla tudni!? Miért kéne elmondania!? Ami az embernek nem számít, az nem is érdekli!

Például nekem nincsen motorcsónakom. Ennek megfelelően NEM ÉRDEKEL, hogy milyen engedélyek kellenek hozzá, milyen fenntartási költségei vannak, milyen adminisztratív kötelezettségekkel jár.

Úgyhogy már hogyne érdekelne téged! Hogyne számítana! Tudat alatt azért esz téged a méreg, hogy te csak szeretői státuszban vagy - csak annyi nincs benned, hogy tovább lépj, vagy bármit is csinálj!


Ezért írsz GYK-n kérdést, ezért agyalsz rajta, ezért zavar, hogy szeretői státuszban vagy.


Na mindegy... rajtad szerintem már nem lehet segíteni, de remélem olvassa itt még olyan nő, aki menthető, és talán elgondolkodik picit az életén. Jobb hely lenne ez a világ, ha a tartás és a becsület egy kicsit jobban divatba jönne!

2021. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

"Van igényem a bújásra, a romantikára. De tudod, azt nem szeretői kapcsolatban szokták csinálni, hanem NORMÁLIS kapcsolatban."


Hát ezt cáfolnám, azért ne keverd össze a szeretői kapcsolatot a fizetős prostikkal. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen olyan szeretői kapcsolatban ahol a szeretgetés, bújás is belefér. ETTŐL MÉG NEM LESZ TÖBB MINT AMI!!



"Ez itt ismét csak a testi kielégülés. Jó dolog az is, de ne csinálj már úgy, mintha ennek bármilyen érzelmi töltete is lenne! Ismétlem: SZERETŐI kapcsolat. A szexuális örömszerzés a cél. A férfi ezt megadja neked a SZEXBEN.


De mondd már meg, a szexhez hogy a francba jön a Nőnapi köszöntés!? Az már a lelki része. Az neked NEM JÁR. Neked a szexuális rész jár csak, hogy kapsz néhány testi orgazmust. Érd be vele."


Érdekes olyan férfiak is mondják, hogy boldog nőnapot akikkel se szexviszony se NORMÁLIS kapcsolat nincs. Na akkor most, hogy is van ez?


"Pfffff.... Te tényleg nem érzed, ez már mennyire gáz!? Mondja el nyugodtan, nem fogsz rá haragudni... de akkor áruld már el nekem: ha tényleg nem számít semmit, akkor miért akarsz róla tudni!? Miért kéne elmondania!? Ami az embernek nem számít, az nem is érdekli!"


Mert nyílván ha vége lesz a viszonynak had tudjam már ne pedig csak eltűnjön mint Petőfi a ködben. Tudod azért illik megmondani, hogy na ennyi volt mert ismerkedek valakivel akitől komolyabbat szeretnék. Szimplán egy normális lezárás.

2021. márc. 9. 09:46
 27/54 anonim ***** válasza:
87%

Az igaz, hogy a nönapnak semmi értelme. Az is igaz, hogy a kérdező s sok nő társa most hall , olvas itt a férfinapról. Ami szégyen.

Viszont, a szeretö , nem prosti. Ebben a kérdezőnek van igaza. Nem csak dugásról ürítésről szól. Nem arról kell , hogy szóljon.

2021. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
35%
"Viszont, a szeretö , nem prosti." Igazad van, a prostinál sokkal rosszabb :)
2021. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
A párom olyan országból származik ahol a nőnapnak nincs hagyománya, aminek külön örülök, mert így nem kell külön elmagyaráznom, hogy miért ne köszöntsön fel ezen a szar kamuünnepen. Csak távolabbi haverok köszöntöttek fel, de csak mert ők nem tudják mennyire utálom az ilyesmit :D
2021. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te ugyanaz a nő vagy, aki már kiírt valamelyik nap egy szeretős kérdést, de más sztorival. Ugyan az az ostoba arrogáns stílus, nem enged a 21-ből hozzáállás. A stílus maga az ember.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Szerintem ezt is te írtad.

48F vagy N😄

2021. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!