Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a szeretőm nem mondta, hogy boldog nőnapot?

Figyelt kérdés

Neki a névnapja volt én felköszöntöttem.

Egész nap beszélgettünk, kicsit rosszul esett, hogy ilyet elfelejtene amikor ez nem személyes ünnep ugymond.

Jól esett volna ha mondja.

Kicsit csalódott voltam, hogy mindenféle vadidegen mondta de ő meg nem.



2021. márc. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

#30


Ki kell ábrándítsalak mert nem én írtam. :D

2021. márc. 9. 11:18
 32/54 A kérdező kommentje:

Nem olvastam végig csak beleolvastam.


A mi esetünkben mindketten szinglik vagyunk. Férjes vagy foglalt pasival nem kezdenék elvből!

2021. márc. 9. 11:19
 33/54 anonim ***** válasza:
0%

16# Tipikuan az az okoskodó, akinek sosem volt még ilyen kapcsolata. Szeretői viszonynál többször, sokkal többször lesz érzelem, mint ahogy egy két feleség szeretné :)


Kérdező, sztem nem figyelt, nekem mondjuk írtak, de kb. egy udvariassági kör volt és pont leejtettem.

Viszont van itt egy őrült nő, aki már kijutott a pszichiátria falai közül, szóval, ha olyanokat olvasol, hogy lyuk vagy, meg ürítés, meg hasonlók, tudd, hogy egy megcsalt feleség, aki ezer éve minden posztnál ugat. Ne törődj vele :) csak magával akarja elhitetni, hogy a férje mást csak hobbiból dugott, de csakis őt szerette :D

ja és pasinak is kiadja magát néha :D annyira szánalmas, csak körberöhögik :)


És vigyázz, mert nem akad le rólad. komolyan. mint egy kullancs

ja és pasinak is kiadja magát :D annyira szánalmas, csak körberöhögik :)


És vigyázz, mert nem akad le rólad. komolyan. mint egy kullancs

2021. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%
-bocsánat az ismétlésért, csak előző oldalról másoltam át. Fel fogod ismerni a stílusát. Most is elég volt neki a szerető szó és más betámadott . kb 99%-ban minden válasz az övé.
2021. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
55%

Tudtam, hogy te vagy az😄. Oda ezzel a nickkel válaszolgattál magadnak, ide meg azzal. Egyébként könnyen kideríthetjük.

48F vagy N🤪

2021. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Látszik hogy magadból indulsz ki. Egy ideje csak nevetünk rajtad. És speciel élvezettel olvaslak, és sorryka, de ezt a posztot sem én írtam. Viszont már több posztnál felfigyeltünk rád, kár, hogy nem látod, hogy milyen jól mulatunk, te csepp ki elhízott , elhanyagolt nej :D vagy legyél inkább elhízott elhanyagolt férj :D

Veled ellentétben másoknak elég egy felhasználói fiók, de ebből is látszik, hogy magadból indulsz ki. Istenem annyira prolika vagy, fel sem tűnik milyen átlátszó amit csinálsz. Csóri kérdező még nem is foglalt emberről írt, de te már húú ürítőlyuk, meg hasonlók, gondolom erre élvezel nincs más neked :D

te kis férfinő (gondolom úgy is nézel ki :) )

2021. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
40%
Húha, meg hűhó, most jól lelettem oltva. Át is gondolom az életem😂😂😂😂. Nem engem dobtak🤪
2021. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Amúgy kezdem nem érteni mi folyik itt. 😀
2021. márc. 9. 13:59
 39/54 anonim ***** válasza:

38# Nem is fogod :)

Figyi ez a nő, minden posztnál ott van.

És válaszolok neked


Ne foglalkozz a nőnappal, de arra vigyázz mit érzel. Mert szerintem te többet.

Teszem hozzá az én szeretőm foglalt és így is írt egy sort. De nálam nincs jelentősége, mert nincsenek érzelmek a részemről.

Ha kezdesz belebonyolódni, márpedig zavar, akkor ideje, hogy elbeszélgess vele

2021. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
37-es, téged bizonyára dobtak. Kb minden hozzászólásodból süt az idegbaj. Nyomulhatsz a smiley-kkal, azzal még csak pont ezt igazolod. Nem dobták a kérdezőt sem. Sötét vagy
2021. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!