Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
92%
Nem ártana, ha józanul mondaná:)
2021. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 A kérdező kommentje:
Mondta már hogy elmehetnénk enni valahova.. Az pont Valentin nap volt.. Már azt is furcsállottam... 🙄 Nemtudom hogy mit tegyek. 💁‍♀️
2021. márc. 13. 23:33
 13/145 A kérdező kommentje:
Egy picit kimért személyiseg, szerintem nem mondja ki józanul,akkor sem ha rá kérdezek, de lehet h nem is tagadná.
2021. márc. 13. 23:34
 14/145 anonim ***** válasza:
76%
Mondod neki hogy részegen ezeket mondta, és hogy mit gondol. Ha el tudod magad képzelni vele, szerintem próbáljátok meg. Sok sikert :)
2021. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 A kérdező kommentje:

Hát végül rá írtam. Hogy emlékszik-e, mondta h nem. Felhivott h meséljem el, elmondtam neki ezeket, és csak nevetett kedvesen, hogy hűha jól berúgtam Szépségem 😅


Nem vagyok okosabb.

2021. márc. 14. 00:02
 16/145 anonim ***** válasza:
100%
Ha józanon is azt látod a viselkedésén, hogy egyre inkább érdekled (az általad leírtakból nekem ez jött le), akkor biztos nem alaptalanul mondta, de utólag lehet, kicsit kínos neki, főleg ha nem jelzed, hogy te egyébként nyitott lennél a kapcsolatra a magad részéről.
2021. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/145 anonim ***** válasza:
68%

Hagyni kellett volna hogy kiforrjon. Jobb az űzött vad mint aki már meglenne ha akarná.

Oda a "fíling"

2021. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a pasi beléd van esve, de nem meri ezt elmondani neked. Talán attól fél, te nem akarsz tőle komoly kapcsolatot.
2021. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/145 A kérdező kommentje:

Ennyi volt,sztem ez nem volt nagy dolog. Nem tudott meg ezzel semmit, csak elmeseltem neki. Nemtudja h én mit érzek, gondolok.


Had űzzön, ugyanezt gondolom én is.

2021. márc. 14. 07:36
 20/145 anonim ***** válasza:
84%
Jól gondolod. Lehet, hogy a tetteiből már látszik mit szeretne valójában, de az agyáig még nem jutott el;) Egy ideig jó ez a szakasz az életetekben, aztán lassan úgyis az lesz a vége, hogy beszélni fogtok róla:)
2021. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!