Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
 91/145 anonim ***** válasza:
100%

#90

Szerintem is, hagyd meg abban a hitben, hogy ez csak szexkapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy eljön az az idő amikor ő is nagyon kötődni fog hozzád. Viszont ne hagyd neki, hogy ezt évekig csinálja. Ha amikor 1 éves lesz a kapcsolatotok és még akkor sem akar téged komolyra, akkor rúgd ki a rancba.

2021. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/145 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jo sokáig fogunk itt beszèlgetni :D

Mondjuk nekem tetszik :)

2021. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/145 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

Fejlemény?

Nálunk stagnálás. Szex szex szex es ennyi

2021. ápr. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/145 A kérdező kommentje:
Szia. Nálunk mostanában sok közös program,amit ő szervez, de ennyi. Viszont ezt is élvezem. Hétvégéket töltünk együtt, mindig van új ötlete
2021. ápr. 29. 22:46
 95/145 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jol haladtok koszi hogy irtal:)

Nalunk agyal komolyban. Csak tul sokat kerdez rolam..

2021. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/145 A kérdező kommentje:
Hát másképp hogy ismerne meg?
2021. máj. 7. 22:15
 97/145 anonim ***** válasza:
28%

Nem akartam magam kiadni neki..

De már átmentünk komolyba. Full szerelmes lett már,(teljesen látszik), plusz megtudott a múltambol elég súlyos dolgokat, azok is rátettek, (nem egy atlag életem volt eddig sem), meg amik kiderultek rolam eddig, én nem mondtam el(sőt az exeim sem tudták soha..), és plusz féltékeny nagyon. És besegit nekem Hatalmas összegekkel megoldani nekem ezt azt. (Korabban csinaltam pár rossz üzletet)

Abszolut megváltozott.


Azért vannak dolgok, amiket még igy sem tud, titokzatos is vagyok még igy is neki. Zavarja, néha idegesíti is sokminden(pl közösségin sem vettem még fel, meg ott is álnéven vagyok stb).

Igy es más kapcsán is többszörösen is vannak nagybeszélgetéseink.


Szóval már párkapcsolatban vagyunk.

Csak még az elején. Pl pár haverját ismerem már, lassan anyuját is(már nesélt rolam anyuja küldött sütit stb), de én még nem mutatom be..


Szóval kicsit döcögős a dolog, de nem tudok kapkodni, lassan tudok csak megnyílni, mert megfeleltségi kényszert sem akarok magamban felé.

De már rakat programot tervez együtt, meg egyutt főzés, egy rakat kaját is vásárol nekem, a kedvenc dolgaim szoval figyelmes nagyon, én fékezem csak a dolgokat, de kitartó nagyon.


Ha az első naptol nézzük, 5 hónapos a kapcsolat.

2021. máj. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/145 anonim ***** válasza:
28%

*habár én tényleg nem párkapcsolatot kerestem mikor őt megismertem, tekintve hogy arra fel sem vagyok kvázi készülve, és nem is vonz(talán taszít is) jópár dolog ami egy kapcsolatban van, pl közös háztartás, "anyóssal" jópofizás stb.

Én érzelmileg vagyok gyorsabb nála, de tettekben viszont bőven lassabb. Ő meg inkább a tetteken van.

2021. máj. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/145 anonim ***** válasza:
28%

"sőt az exeim sem tudták soha"

És jelenleg "véd" is, azaz meg is tartja magának a dolgaimat.

Ha meg lesz oldva a dolog, akkor később zsarolni sem fog tudni.


Igazábol köztünk millio meg egy minden van már lassan, és arrol akar biztosítani, hogy valodi társ megoldjuk együtt, nem ad ki, bízhatok benne.


Ha ez így van, akkor valóban minden exem is felül fog múlni az Ő komolysága, hatalma, befolyása és ez a kapcsolatom bőven komolyabb is lesz mint az eddigi összes többi.


Ugye ezek azok a HA dolgok..

2021. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/145 A kérdező kommentje:

Értem. :) örülök nektek, hogy igyis szeret téged mindennel együtt és segít neked.

De azért irigy is vagyok, nálunk néha kevesebb néha több jut belőle, van mikor rajong és hívogat, ír, megyünk ide-oda,aztán egy hétig épphogy beszélünk, persze találkozunk akkor minden rendben, de most a héten pl kevesebbet keresett, volt nap h nem beszéltünk volna hívásban, ha én nem hívom.. 🙄 Nemtudom ilyenkor mivan vele, de aztán jön valami és újra "imád"

2021. máj. 8. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!