Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Hagyj már időt neki, hogy rendezze magában a dolgokat:D a nők azonnal túlagyalják...
2021. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 A kérdező kommentje:

Azonnal? Hetek óta sántít a dolog, ez tette fel az i-re a pontot.

Amint látod hagyom, ő nem tudja h türelmes vagyok. Másrészt ilyenek vagyunk mi Nők. Ez van.

2021. márc. 14. 19:10
 53/145 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az érzéseivel vannak itt gondok hanem kapcsolatot nem akarna valszeg. Együttjárást.

Es egy szerelmi vallomással mégha igazat is mondana, ugye ez a kérdés akkor elkerülhetetlen lenne

2021. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jól látod.
2021. márc. 14. 19:23
 55/145 anonim ***** válasza:
100%

Na látom reggel óta itt vagy és még mindig nincs semmi változás.

Viszont kicsit olyan mintha reggel még a fellegekben jártál volna most meg már unod, hogy nem vall szerelmet.

Részegen mondott valamit, azt nem kell ennyire komolyan venni. Ha elmondtad neki a történéseket és tényleg akkor valószínűleg, hogy nem 2 hónap múlva vall szerelmet, ha vall is. Ha meg elül hát elül.

Ne legyen igazam, de kicsit klisés sztorinak tűnik, hogy összejártok csak szexelni, majd az egyikőtök a másikba szeret aztán ennek vége.

Engedd neki, hogy lépjen aztán ha nem lép legalább tudod, hogy mi a helyzet.

2021. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 A kérdező kommentje:
Persze, hogy unom, de nem vártam egy percig se h történik valami, mondd te szeretsz bizonytalanságban lenni? Ha igen, akkor gratulálok 🙏😅 én utálom.
2021. márc. 14. 20:14
 57/145 anonim ***** válasza:
100%

Magadat kergeted bizonytalanságba.

Nagyon reménykedsz ebben. Aranyos, rendes srác aki részegen szerelmet vallott mondjuk. Konkrét ígéretet nem adott semmire.

Szerintem vegyél 1-2 nagy levegőt, aztán felejtsd el. Ha lépni akarsz lépj, ha pedig nem akkor meg ne éld bele magad az egészbe előre.

A srác azért valószínű vonzónak is tart (elvégre van szex) de lehet nem akar semmi többet.


Akivel csak szexelni jársz össze abba meg legközelebb ne ess ennyire bele, vagy inkább kapcsolatban szexelj mert ennek többször lesz rossz vége mint jó:)

2021. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 A kérdező kommentje:
🙏😊
2021. márc. 14. 20:41
 59/145 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért dobd el az infót, hogy végül mi lett, mert már érdekel a lezárás:)
2021. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/145 A kérdező kommentje:

Az lesz, hogy egész nap agyaltam, hogy gyűlölöm a bizonytalanságot és azt ha nemtudom mivan.. És addig amíg nem vagyok szarul, addig beszéljek vele.

Most még jól vagyok, de tudnom kell mivan. Tehát még amíg bátor voltam, fel hívtam, hogy később találkozzunk, beszéljünk, ő telefonban akart, mondom személyesen szeretnék.

Fél 4 kor hívom, hogy mikor érek rá. De egyelőre azt sem tudom mit mondjak... Csak simán tisztázni szeretném hányadán állunk. Vagy ezt telefonban kellett volna? Én szeretem látni a másik arcát..

2021. márc. 15. 14:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!