Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/145 anonim ***** válasza:
100%
Jobb személyesen. keress egy nyugodt napot amikor tudtok beszélni
2021. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/145 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, őszintén, jobb ha személyesen beszélsz vele. Ott látod a reakcióit. Szurkolok csajszi. :)
2021. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/145 anonim ***** válasza:
100%

Mi videochaten mikor beszelgettunk egy orát mindenrol (neha szoktunk), akkor jött fel nálunk erintve ez a téma, es akkor mondta hogy ez mindenképp több mint szex ami köztünk van, mert különben nem is tartana kapcsolatot velem szexen kivul mert neki nem igenye. Es vannak érzései.


Csak azért osztom ezt meg hogy ha a te párod is ilyen "ködösítésbe"kezdene azaz nem mondja hogy nem szeretne de azt sem hogy igen, csak jelzem azzal ugyanott leszel mint most.


Ha már beszélgetni fogtok sztem készülj fel az ilyen "félválaszok" lereagálására is ill hogy ezt tovább akarnád e boncolgatni vagy eleg lesz e neked.

Én nem forszírozom az en részemről jelenleg.

2021. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/145 A kérdező kommentje:

Hát mi sosem tartottuk a kapcsolatot. Mostanában kezdett rá szokni arra h naponta felhiv, ír, ha valahol lát autóval felhiv hova megyek.


Nemtudom hogy álljak majd neki..

Lenne tippje valakinek ehhez?


Nem szeretném le zárni, nehogy azt higyje... Csak tisztázni, mégis mi ez,

2021. márc. 15. 14:25
 65/145 A kérdező kommentje:
Nem taszító h mint nő, én hozom ezt fel?
2021. márc. 15. 14:25
 66/145 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk olyasmik a beszelgetések hogy mindent mondhatok kerdezhetek nyugodtan ezekre többször is hangsulyt fektet, mikor pl magamban éreztem pont akkor olyanokat (videochat alatt, akkor épp nem tudtunk találkozni, a szex is hianyzott stb)hogy nem is csak a szex hianyzik nekem hanem az egesz lénye is kezd belém ivódni és ő maga is kell már, azaz név is van nekem a dolog mögött azaz nem egy random alkalminak tartom őt, es nem tudom ...nem akarok faggatozni..es itt is mondta hogy de de mondjad kerdezd!!akkor kerdeztem hogy és benne vannak e erzések és mondta igen. Meg a többit amit irtam.


De alapvetoen en más iránybol közelitek eleve. Mi a velemenye a biokemiárol pl:D amire nem válaszolt.

De direktbe valahogy nekem nem jo ez az egesz feszegetés. Mert engem görcsössé is tesz eleve, meg nem ilyen a szerelem szerintem mint "oviban" hogy megbeszeljuk hogy te tetszel nekem, szép a hajad, járunk? Meg ilyenek.


Én ugy látom nem ia az erzelmeket háritja ő hanem ezt az "erőlködősdit".ő csak ugy spontan meg simán mondta hogy szeret mikor epp spontan adott pillanatban azt érezte.

Valojaban szerintem ill én azon vagyok jelenleg, hogy hagyok mindent alakulni most pláne, mert extrèm a szexen van allandoan, nincs mostanaban ennek tere nálunk.


Majd irj mi lett

2021. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/145 A kérdező kommentje:

Az lett, amit sejtettem és nem is baj h tisztáztam vele.

Mondta h túl részeg lehetett és nem érti h mondhatta ezeket, mit ihatott.mondta h nem kérdőjelezi meg h igaz e.. Hát akkor csak néztem nagyokat, mondtam neki h boccs, de nem kitaláltam, ezeket te mondtad.

De egyébként rendesen kezelte, rendes volt velem.

Mondta h nem akarja h szenvedjek, ha nekem így már ne jó, akkor hagyjuk. Ő most ennyit tud adni, sose volt lelkis típus. Természetesen ennyi idő után több vagyok, mint egy strigula, barátságot is érez, vagy egyfajta kötődést köztünk. De neki most ez úgy nagyon jó. Jól el van velem, és majd meglatjuk mi lesz. Mondtam h ne, ne hagyjon kiskaput, ne ködösitsen, mondta h nem, ő tényleg így látja, hogy majd alakul, és élvezzük, ha meg nem élvezem, vagy szomorú vagyok, hagyjuk ezt. De örül ha segített ezzel a lelkemen, és ne félek beszélni vele.


Lehet engem hülyének nézni, de hiába mondta ezeket, én akkor is úgy érzem h mostanában másképp nézett rám, másképp állt hozzám.

De hagyom, had ülepedjen benne ez az egész, a barátnőm szerint ezzel talán bogarat is raktam a fülébe és pár hét után ő lesz oda értem, mert elkezd másképp nézni rám, a mai beszélgetés után.. ha most kicsit békén hagyom őt, és maradok a régi, kicsit közömbös dugópajti!


Azt mondta szól, ha változna bármi, szval többet nem hozom fel. Lesz, ami lesz.

2021. márc. 15. 15:59
 68/145 A kérdező kommentje:
Bár én lehet, hogy hülye votlam kérdeztem h én szoktam e hiányozni neki, mondta h gondol rám minden nap és néha hiányzom is. Nagyon fura ez nekem.. Hogy a szavak mást mutatnak, mint a tettei
2021. márc. 15. 16:00
 69/145 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valszeg kapcsolatot nem akarnak csak. Elköteleződést.

Ez lehet a hátterben. Teljesen jo ill elég lehet nekik a szex meg az érzelmek "játéka"a levegőben.


Nálunk nekem ugye azért is könnyebb, mert en kapcsolatot jelenleg el sem tudok képzelni. En nem erzem ugy, hogy ki tudnám adni magam/ a hátterem/magánéletem stb neki. Ezt ugy szokta is sérelmezni, de el tud menni felette. Hiába érzek én is, meg akarnék is bármit. Igazábol én "meg is lennék lőve"egy kapcsolati felkéréssel jelenleg.


Mi ugy vagyunk hogy neki mindegy lenne kapcsolat vagy sem, és szabad akaratábol elégnek tartja ami van, én meg nem is tudnék neki megnyilni JÓ darabig, ha akarnám, sem. Azaz magam alatt vágnám a fát. Jelenleg el sem tudok vele én többet képzelni.


Neked annyiban lehet nehezebb hogy valoszinű te nyitott lennél normális kapcsolatra vele, olyan "együtt élősdi"-re meg minden.

Amikor ezt a jellegű kapcsolatot választottad, mi volt az indítékod egyáltalán?

Nekem csak annyi volt, hogy kapcsolatot nem akarok, de férfit igen. Aztán most csak bekavarnak az érzelmek kicsit. Én itt tartok.

2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövök azzal, hogy megmondtam, de maga a helyzet elég ironikus amennyire kiosztottál a kérdés elején és végül csak valami hasonló lett mint amit mondtam.

Sajnálom, hogy végül ez lett.

2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!