Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 A kérdező kommentje:

Sosem ,egyetlen kapcsolatom sem éltem meg a szakítás miatt úgy H időt vett el

Ha azzal vagyok, akit szeretek évekig és szép évek voltak ,akkor nem vett hanem adott.. plusz ez bármelyik kapcsolatban előfordulhat, akar velem is. hogy én bolondulok meg, sőt akkor is ha két ember hasonló idős ,vagy ki élte magát ,mindig benne van a pakliban a szakítás. Akkor senkivel ne jöjjek össze,senkit ne szeressék mert mivan ha megcsal,elhagy ,rám un elmúlik?

2021. júl. 13. 13:33
 142/145 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek kicsit más. Nem szerencsés nagyon elhúzni a dolgokat, de még 35 évesen is szülnek. Szóval mind1. Akkor nincs mit veszítened vele
2021. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 A kérdező kommentje:
Van gyerekem..😅
2021. júl. 13. 18:44
 144/145 anonim ***** válasza:
100%
Akkor élj a maban.
2021. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 anonim ***** válasza:

Szia

Mi újság felétek?

2021. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!