Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:
Pont most írt, hogy el lehet menni Szerbiába, ott nyitva vannak. Mert nem szeret állva enni 😅
2021. márc. 14. 10:57
 32/145 A kérdező kommentje:
Úgy volt, h ma találkozunk de még nem kérdezett rá, mikor. Pedig beszéltünk ma messengeren
2021. márc. 14. 11:24
 33/145 A kérdező kommentje:

Most írt, hogy ma mikor jó nekem...

Szerintetek megkérdezhetem tőle h volt e valami, amit komolyan vegyek abból, amit részegen mondott?

2021. márc. 14. 12:10
 34/145 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hagyd. Részegnek én semmit sem hiszek el. Hazudik az összes. Eddig jól jártam ezzel a felfogással 🙂 mi lesz később..? Részegen tudtok csak “nyíltan” beszélgetni..?!🤣 józanul meg lesitek egymást. Ebből nem lesz normális kapcsolat,a szexen kívül. Azt tart csak össze...
2021. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 A kérdező kommentje:
Ez így nem teljesen igaz. De szerintem teljesen jogos h 3x is meggondolom beszéljek e vele, azelőtt hogy látnám, hogyan viselkedik velem ezek után.
2021. márc. 14. 13:14
 36/145 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám :D

Ez nagyon komoly :D

Hasonloban vagyok, csak nem 7 hónapos.


En felszoktam neki hozogatni az erzelmi témákat, köztünk is több van valamivel, ő is ódzkodik az együtt alvástól, de én még soha nem hívtam fel és nem is fogom.

De nem úgy hogy az ő érzelmeiről faggatom, azt már mondta hogy benne is vannak érzések, hanem pl ugy, hogy olvasgattam a témában(a lazább kapcsolatokrol "tanulok"amugy) és van az a biokémia, vagy mi, ami becsapja az agyat és szerelemnek hiszik az emberek, lehet az lenne most?

Jo volt összebujva beszélgetni, de rekciója terelés, felhivta közben anyuját, simizett, es valahogy inkább átadtam magam ennek az egész jelennek, megélni inkább, és abbol is szex lett inkabb...:D


Irj kérdező hogy haladsz majd mire jutottál stb.

En is fogok HA gondolod.:)

2021. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 anonim ***** válasza:
100%

36.vagyok

Itt a 6. válaszolo gondolkodtatott el

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 A kérdező kommentje:
Igen valóban kicsit elgondolkodtató
2021. márc. 14. 14:13
 39/145 A kérdező kommentje:
Hát ő is csak részegen aludt nálam. De nem én mondtam, hanem ő mondogatta egész este h ma nálam alszik. De még reggel, józanul is bújt, fogta a kezem, puszilgatta a hátam, homlokom.
2021. márc. 14. 14:13
 40/145 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem iszik soha

Fel akart már jönni, nem erti miért titkolozom stb

Még nem kért arra hogy aludjam nála vagy ilyesmi

Nagyon ovatos a szavakkal.

Mondta már ugyan hogy szeret de azt nem is tudtam mire vélni. Az nem valami bevallás volt. Vetkőzés közben egyszercsak ugy mondta mintha vmi hetkoznapi valamit mondana. Rá se néztem lerendeztem egy halk enistéged-del.

Azota se került szoba ez az egesz.

De mert nekem marhára nem hiányzik hogy ilyenekkel akarjon hülyíteni

2021. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!