Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná valaki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná valaki, hogy mi a francba csöppentem?

Figyelt kérdés

Adott a párom és az exe.

Párom szerint az ex bolond, hangulatingadozásai vannak meg ilyenek.

Korábban is szakítottak már de a párom sajnálatból visszament hozzá mert aggódott érte meg fontos azért mint ember számára.

Erre megkeresett engem az ex, hogy vigyázzak a párommal mert egy bántalmazó aki tönkre fog tenni engem ha nem figyelek. Az ő verziója szerint ő szakított korábban már többször de a párom "nem engedte" és mindig ment utána, ő meg visszafogadta mert abban bízott mindig, hogy megváltozik. Mutatott bizonyítékot, hogy a párom még mindig írogat neki.

Erre a párom azt mondta, hogy csak azért kereste, mert aggódott érte, hogy megviselte a szakítás és nem lett-e komolyabb baja. Volt egy szaftosabb rész is, arra azt mondta csak szórakozott mert az exnek szüksége van arra hogy azt higgye, hogy felejthetetlen.

Én az exszel eddig 1x beszéltem, mielőtt összejöttem a párommal még az ismerkedés alatt, akkor is ő keresett meg hogy én az ő párjával ismerkedek, közben már állítólag nem is voltak együtt.

Azóta csönd volt, azt hittem lenyugodott az ex, de úgy tűnik nem. Bár a képeken látszik hogy mindig az én párom kereste őt.

Én már nem tudom kinek higgyek.

Most akkor melyik a bolond?

Én már kicsit szórakozok ezen, szerintem mindkettő bolond.


2021. márc. 18. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
100%
És eddig ezt miért nem tette meg? Mi akadályozta?
2021. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen közömbösek lennének egymásnak nem keresnék egymást szerintem. Tök mind1, hogy mindkettő szidja a másikat, igazából azért mert még mindig vannak érzéseik :/ milyen kapcsolat az ahol az exről kell kommunikálni? Ha még nincsenek mély érzéseid szerintem tudod mit kéne tenned. Ha meg vannak, hát nem irigyellek.
2021. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
95%

Te teljesen hülye vagy kérdező?


Ott vannak a fotók, az ex aggódik, hogy elvernek, bezàrnak vagy valami, de minimum megcsalnak, erre te vagy olyan ostoba, hogy a fotók ellenére is a párodnak hiszel??


Fel sem fogom hogy lehet valaki ilyen gyökér, meg is érdemled az egészet, ha szólnak, bizonyítják és mègis bennemaradsz megvárva mikor durvul el a párod!


Komolyan ezért nem éri meg törődni a bántalmazók új kapcsolataival.. azok is zakkantak, úgyse hagyják ott!


A legdurvább az, hogy leírod hogy nem is vakon hiszed el a párod szövegeit, tudod, hogy hazudik ilyen fontos dologról, és mégis vele maradsz!


Ebben az egészben 3 zakkant van, és a legkevésbé az ex az, aki próbált segíteni.


Randiztam olyan pasival, aki szerint semmi gond nincs vele, ha BeZÁRJA a barátnőjét a házba, hogy az ne tudjon szórakozni menni. A nem normálisok köztünk élnek és látszik rajtuk, nyisd már ki a szemed..

2021. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 A kérdező kommentje:

Jézusom nem zárta be sehova és nem bántotta.

Azt mondta hogy sok szart átélt miatta és nem tudja miket mondott nekem róla a párom de ne higgyek neki mert átver és kihasznál és engem is tönkre fog tenni mint őt. Arról akart győzködni hogy a párom beteg és ha nem figyelek oda engem is tönkrevág mert hogy ő is régen olyan erős stb volt mint én és miatta vált ronccsá.

De én nem őt ismerem hanem a párom és teljesen normális velem, semmi jele nincs annak hogy ő tönkre akarna engem tenni ahogy ezt a kattant exe állítja.

2021. márc. 18. 07:56
 15/111 anonim ***** válasza:
100%
Megérzésem szerint párodnál nem kerek valami. Én azért megemlíteném párod exének, hogy ha ismét felkeresi őt, jelezze neked. Mert hidd el, fogja még.
2021. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
100%

Kettőjük közül te vagy a bolond.

Biztos nehéz eldönteni kinek higgyél ha egymással szemben állítják ugyanazokat mindketten a másikról.

De te írod, hogy egyértelműen a párod keresi mindig az exét.

Akkor szerinted most tényleg az ex zaklatja...?

2021. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 A kérdező kommentje:

Nem az ex zaklatja. Ezt nem mondtam. De szerintem a párom sem zaklatja azzal ha néha megkérdezi mizu. Azt mondta kell az exnek a törődés mert amikor 1x szakítottak akkor is öngyilkos gondolatai lettek hogy többet nem áll kapcsolatban a párommal.

Egyedül a pajzán része idegesít azt nem értem miért kellett. De elvileg csak azt akarta hogy kicsit növelje az önbizalmát az exnek hogy ő jól néz ki meg jó parti hátha végre összeszed magának valakit.

2021. márc. 18. 08:28
 18/111 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy Te ezt el is hiszed 😂
2021. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 A kérdező kommentje:
Na jó mindegy hogy miért kereste eddig. Elengedem. Azt mondta többet nem fogja. Mostmár csak nem fogj már keresni nem így hogy kiderült? Veszély megszűnt.
2021. márc. 18. 08:34
 20/111 anonim ***** válasza:
100%

Te teljesen bolond vagy. VOLT FLÖRTÖLŐS RÉSZE IS? A párod keresi, a párod flörtöl vele és mind az ex érdekében??


Tényleg nagyon ostoba vagy.


Egy rohadt manipulatív hazudozó a párod, addig lépj le, amíg nem durvul el.

2021. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!