Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Jó hülye, higy kiszedte kukából lebukás után. 100% hogy megcsal. A kocsi hátsó ülésén is szexelhet egy gyorsat, neked meg fel sem tűnik, hogy 10 percet késett, ráfogja a forgalomra pl.
2021. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is egyértelmű. Gondolom a "sose látta, ott sem volt stb" mind nagy cicaszemekkel és ártatlan arccal történt.

Az hogy te nem veszed észre, attól még megcsal.

Ez elég ostoba bukta volt....

2021. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Itt az ideje határozottan rákérdezni a dolgokra. Kérdezd meg azt is, hogy hová lett az az idegen nyaklánc, ami csak úgy felbukkant nálatok.
2021. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
91%
Edző terembe nem jár vagy ilyesmi? Bármi indokkal eltűnik, Te meg nem is gyanakodsz. Én magamat ismerve biztos nem bírnám ki, hogy ne szembesítsem, hogy minek turkál a kukában.
2021. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Nem valószínű a munka utáni hátsó üléses szex sem mert 16:00ig dolgozik és amint kilép a telephelyről már hív is és addig telefonálunk amíg haza nem ér. (ezt nem én kértem, ő csinálja magától..)


Nem jár edzőterembe sem meg semmilyen változáson nem megy keresztül. Reggel 6kor elmegy dolgozni és hazaér 16:15 körül hót olajosan, retkesen, fűrészporosan..

Ezért nem gondolnám opciónak a megcsalást mert ha lenne valaki más is a képben szerintem nem így jelenne meg.. bár ki tudja..

2021. okt. 4. 12:39
 6/62 anonim ***** válasza:
92%

Jogosak az észrevételeid. Ékszer magától nem jelenik meg a házban és kukából sem vándorol ki. Tehát biztosan az övé.

Nem közeleg névnap vagy szülinap? Attól, hogy nem hordasz ékszert, még gondolhatta jó ajándéknak. Esetleg örülne neki, ha hordanál.

2021. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül nagyon fura - megjelenik egy nyaklánc, aztán el is szublimál. Mindenképpen rákérdeznék.
2021. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Februárban lesz a szülinapom a névnapom pedig áprilisban.. :)


Mindenképpen rá fogok kérdezni amint hazaér..

2021. okt. 4. 12:43
 9/62 anonim ***** válasza:
91%

Akkor kérdés, hogy hajnalban tisztán mit csinál, vagy ott az ebédidő.

Nem lett volna gyanús, ha nem tűnik el a kukából a nyaklánc. De ugye tényleg nincs ott, jól megnézted?

2021. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%
Évforduló, vagy valami?
2021. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!