Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
50%
unatkozott
2021. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
68%
Egyre inkább azt látom, hogy olyan kérdések vannak, amik nem bírnak ki semmilyen tesztet, azaz a kérdezőknek nem az a fő problémájuk, amit kiírnak. Itt is szépen látszik ez a felállás. Értem, hogy azért írják ki a kérdést, mert bizonytalankodnak, de ez a kérdező még jól a pofánkba is röhög, ha nem tetszik neki, ami nyilvánvaló. Tényleg nem rajta múlik az oldal működése.
2021. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor van az, hogy "most nekem hiszel vagy a saját szemednek"?

Nagy cicaszemekkel elmondta, hogy behozta a macska mert mindig ezt szokta.

És különben is mikor tudnálak megcsalni hiszen minden percemről tudsz.

Jah tényleg igazad van. Szeretlek.

😊 És ennyi történt... itt a válaszolók meg rosszindulatúak meg kombinálnak és különben is felesleges az oldal mert nem jó semmire...

Na ... ki nem érti?

😂

2021. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
84%
Lehet azért ragaszkodik ehhez a gyárkaputól hazáig telefonáláshoz, hogy ha felmerül a gyanú, hogy megcsal, akkor tudja mondani, hogy de hát ő dolgozik, munka után még egyből hív.
2021. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
79%
54 így van,szépen reggel elmegy a munkába,közbe kivesz egy szabadnapot és már meg is van oldva a napi huncutság.
2021. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Akadjatok már le erről a megcsalós témáról.

Ha kivenne egy szabad napot, "ebédszünetben" intézné el meglátszana a fizetésén, mivel a főnöke se a tp-t se a szabit nem fizeti ki neki. Illetve az ebédszünetében se hagyhatja el a műhelyt. (vagy ha mégis akkor ugyanúgy levonja)


Nem tudom miért kattognak még ezen a témán egyesek mikor a kérdést amit kiírtam megoldódott, választ kaptam.

Egyáltalán nem arra irányult a kérdésem, hogy mégis hogy került a garázsba a nyaklánc stb..

2021. okt. 5. 11:03
 57/62 anonim ***** válasza:
66%
Mondom hogy az a rohadt macska! 😂😂😂
2021. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
66%
De azt miért nem írod le, mit mondott, hogy került oda a nyaklánc?
2021. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem írja le, mert vagy


- röhejes a magyarázat


Vagy


- nem is kapott választ.

2021. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezo ezt ugy hivjak, amit csinalsz, hogy kognitiv disszonancia. Remelem segitettem.
2021. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!