Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt egész nap? 11 órától nem lett újabb lánc, esetleg egy magyarázat? Annyira érdekelne, hogy lett ebből a sztoriból kérdés.
2021. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
66%

Én vertem már ki egy srác farkát úgy bringóhintón, hogy a nője is rajta ült.

És akkor 19 éves voltam,nem ilyen leleményes.

1, A mindenperccelelszámoló párodnál (el se vett) okosabb nője érte visszatette a kukába, mert a pasi elmondta hogy ügyesen visszacsente.(persze, tudom hogy lehetetlen bejutni a garázsba stb...)

2, a párod mégsincs olyan szoros emberfogásba és hazament visszatenni a nyakláncot, mert a nála okosabb nője szólt neki,hogy ez bukós így. Majd vesz neki másikat, tegye nyugodtan vissza.

3,viszonyod van egy nővel

4, amnéziás vagy és tied a lánc.



a, Valaki kúrt abban a garázsban. Én az enyémben még a csavarbehajtót sem találom.

b, valaki kúrt a kocsiban és kiesett.

c, valaki kúrt a szeretőjénél és a ruháján hozta haza a láncot, mint a macskaszőrt.

2021. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!