Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Ezert mondtam, hogy ra kell kerdezni, es csak az oszinte igazsagot fogadod el. Ha tagad, harit, stb, azzal a bizalmadat jatssza el. Valami hihetot kell mondania. Az is lehet, amit az 20-as mondott. De mondja el, mert ennel csak rosszabb dolgok fognak az eszedbe jutni.
2021. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
De mindenképp személyesen kérdezz rá, ne telefonban, ne is írásban Messengeren, hogy lásd a reakcióját, hogy ne legyen ideje gondolkodni.
2021. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp kerdezz ra erre a kukas dologra
2021. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
70%
Megcsal, sajnálom. Hasonlóan jártam egy órával. Igazam lett sajnos.
2021. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés és a fejtegetés alapján megcsal. Az ilyen nőket meg szokták előbb-utóbb.
2021. okt. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
77%

Már bocsi, de a csajnál is lehet zuhanyozni. Amúgy meg a nekem vetted e szöveget ne dobd be, mert jó dumát adsz neki.


Úgyis azt fogja kamuzni, hogy neked vette.


Inkább ülj le és mondd meg ,hogy na akkor meséljen ki a szeretője.

2021. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

Nem csal meg.

Tegnap munka után jobban átnéztem a szemetest és ott volt benne. Azt meg, hogy hogy került oda egy elég hihető sztorival tudta lefedni.


Kedves 25ös válaszadó: miért? én milyen nő vagyok? :) ... idióta

2021. okt. 5. 07:25
 28/62 anonim ***** válasza:
17%
Igen, idióta vagy.
2021. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az idiótább.. Aki feltesz egy kérdést és választ vár rá vagy aki a kérdés alapján elítél valakit?!:D


További szép napot, puszi

2021. okt. 5. 07:30
 30/62 anonim ***** válasza:
38%
Idejössz, kérdezel, megkapod a választ (igen, a férjed megcsal), majd azt mondod, hogy nem csal meg. Akkor minek kérdezel? Senki nem ítél el, csak furcsa, hogy véded a védhetetlent. Szerinted, hogy a búbánatban kerülhetne a garázs padlójára (amit minden héten takarítanak:)) egy nyaklánc? Neked nincs csajod, a kutya nem hordja haza. Tehát az ember volt az, aki mindig veled van.
2021. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!