Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
23%
A garázsban dugja a nőjét, majd kitakarítja. Tegyél már egy kamerát a garázsba, ha senkinek nem hiszel.
2021. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

Igen, a kérdésem afelé irányult, hogy a szemetesből kikerült a nyaklánc.

Mivel a hazaértem után ismét átnéztem a szemetest és megtaláltam benne a nyakláncot tárgytalannak minősül a kérdés.


Mint említettem, egy számomra elfogadható magyarázattal állt elő utána, ami régebbre vezethető vissza. És nem, nem megcsalásról van szó.

2021. okt. 5. 08:11
 33/62 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mar a kerdes felvetesekor sem mondtad el jol, h mi tortent.
2021. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. okt. 5. 08:26
 35/62 anonim ***** válasza:
76%
Ez a baj. Olvasd már el mit írtál a kérdésben!
2021. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
33%

Kéredző, írd már le a komplett sztorit légyszi.

Had röhögjünk már mi is!

Puszi!

2021. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Te pedig értelmezd kérlek, hogy mit írtam. :)
2021. okt. 5. 09:17
 38/62 A kérdező kommentje:

Most már biztos, hogy többet nem írok ki amúgy semmit.

Ennyi megkeseredett embert mint ami itt van.. szörnyű... :(

2021. okt. 5. 09:18
 39/62 anonim ***** válasza:
19%
Nyuszicsibe, most mi a baj? Kértem, hogy írd ki a sztorit hogy tisztán lássunk és okoljunk belőle. :)
2021. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
58%

Azt írtad a kérdésben, hogy a lánc eltűnt a szemetesből. Ez elég messze attól, hogy nem tűnt el a szemetesből. Ha serlok holmész lennék, akkor már azt mondanám, hogy ez jelentősen befolyásolja a sztorit.


De még így is az a gyanú, hogy a történet sántít, nem kicsit.

2021. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!