Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Évfordulónk is decemberbe lesz..


Ezeket már én is átgondoltam..:) :(

2021. okt. 4. 12:49
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már megtaláltad, akkor hülyeség lenne ismét elcsenni, hogy odaadhassa... Pláne, ha nem is szoktál ékszert hordani.
2021. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként, ha szeretőnek vette volna, miért vinné haza? Munkahelyen vagy autóban hagyhatná. Legrosszabb esetben is a kabátzsebében.
2021. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
90%
mi van ha az ékszer nem új, hanem a nő már használja egy ideje és pl véletlenül hazakerült.
2021. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

A garázsnak a padlóján volt konkrétan..

Ami elég fura, hogy miért pont most került oda mivel hetente takarítjuk a garázst is..Nyáron költöztünk be ebbe a házba...

2021. okt. 4. 13:09
 16/62 anonim ***** válasza:
89%
Ebedszunet is van a vilagon. Ebben a mai vilagban eleg sokan nem birjak visszafogni magukat, legtobbszor az ismerosok, csaladtagok is megdobbennek rajta. Ha falhozallitod es nem vallja be az igazsagot, akkor kezdhetsz csomagolni.
2021. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az előző tulajé, hiába takarítjátok hetente. Mi is nyáron költözünk új lakásba, rendszeresen takarítok és mégis nemrég előkerült egy gyerek fogkefe meg egy csomag szilikonos muffin forma az előző lakóktól.
2021. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a garázs padlóján furcsa. Nem járt ott rokon? Anyós, tesó, szomszéd, bárki?
2021. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

Az előző tulaj egy egyedülálló férfi volt. Tőle csak a playboy magazinok maradtak. :D


Nem járt ott senki.

2021. okt. 4. 13:54
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyasmi, hogy egy régi szerelmének vette előtted, aki visszaadta szakításkor?

Ő meg nosztalgiából megőrizte a garázsban? Valahogy kiesett, nem meri elmondani, hogy őrizgeti...

2021. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!